Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De la noi din club nu e, sau, cal putin, nu isi arata fata la intalniri.
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • Originally posted by raduprov View Post
      Adevarat a inviat ..si multumim
      am vazut un logan cu nr SB xx LYV vi se pare cunoscut ? parca era ceva inchis la culoare cu stopurile stock fumurii
      mai sunt multi care isi au masina tunata si nu sunt in club...pacat ca am face o "armata mai mare"

      Comment


      • Hai sa incepem o lista preliminara pentru sambata sa vedem care isi mai poate misca burta dupa sarbatorile astea
        Eu sunt primul

        1. Bad_Wolf
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bebel View Post
          mai sunt multi care isi au masina tunata si nu sunt in club...pacat ca am face o "armata mai mare"
          Off Topic... Am o intrebare care imi sta in varful degetelor: In LC Sibiu primiti doar tunatzi?
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • Sorin s-a inteles gresit din pacate Primim pe oricine vrea sa vina, sa schimbe o parere, sa puna o intrebare, sa fie indrumat/ajutat cu chestii legate de masina, sa afle totul despre masina care o conduce. Dar ii primim si pe cei "tunati" sau daca "li se tunează masina afară, cand tună" cu cea mai mare placere si cu bratele deschise.
            Nu uita AICI TOTI SUNTEM PRIETENI !!! ... In fiecare sambata de la ora 16 la Cabana Vale Aurie !!!!
            Last edited by Bad_Wolf; 22 April 2009, 13:26.
            sigpic

            Comment


            • amici....Bad_Wolf

              Comment


              • La faza asta, eu zic in ceea ce priveste exprimarea, ca cel mai bine ar fi prieteni, caci am trecut de faza de amicitie si suntem deja prieteni adevarati!
                Dar nu prieteni cum se gandesc unii, ci chiar prieteni!

                1. Bad_Wolf
                2. sibianul
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • am fost azinoapte la mici "cumparaturi" la mine in sat
                  cu un 1.5 dci 65 caluti,
                  prima incercare ratare start eu = o masina in fata eu
                  a doua incercare, revansa, plecat superb = aproape 2 masini in fata eu
                  erau 2 cu golfuri 4 un pic modificate, dupa tura mea, celalalt facand des liniute cu aia cu golfuri si fiind un pic la egalitate, au lasat-o moarta cu mine
                  la 4.30 dimineata am ajuns acasa dupa discutii si comparatii si uitat chioras la mine sub capota
                  sorry de off topic dar : ma cheama andrei, am un logan...trebuia sa zic asta
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • Andrei,liniutele afecteaza grav sanatatea,in cazul tau te ajuta sa te faci bine , ..........daca i-ai facut cu loganu ,de ma screm umpic poate ii fac cu tico.........
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • Originally posted by sibianul View Post
                      La faza asta, eu zic in ceea ce priveste exprimarea, ca cel mai bine ar fi prieteni, caci am trecut de faza de amicitie si suntem deja prieteni adevarati!
                      Dar nu prieteni cum se gandesc unii, ci chiar prieteni!

                      1. Bad_Wolf
                      2. sibianul
                      glumeam sibiene.... mi-am adus aminte de o discutie mai veche......nu stiu exact care se contrazicea pe aici

                      Comment


                      • glumeam sibiene.... mi-am adus aminte de o discutie mai veche......nu stiu exact care se contrazicea pe aici


                        Era vorba doar de faza asta , nu in general!!!!
                        Si oricum, am inteles gluma, dar am accentuat-o si am dus-o un pic mai departe!
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • sorinj, baietii astia vor sa fure tot ce tine de tuning de pe masinile potentialilor membri. D-aia ii vaneaza pe cei "tunati".

                          Si acum, trecand peste gluma, e Logan Club, nu Logan Tuning Club! Cred ca cu asta am zis tot.
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • 1. Bad_Wolf
                            2. sibianul
                            3. vyp75

                            si cu o mica surpriza daca merge treaba bine,sa speram.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • Eu propun, ca ultima intalnire din luna Mai, s-o facem la Agnita, unde vom putea face si un gratar si sa ne petrecem cu totii, asta insemnind cu sotiile, cu copiii, cu prietenele,....cu alte cuvinte cu totii!
                              Ce ziceti?

                              PS. a nu se intelege..."in grup" stiti voi la ce ma refer
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • In MAI ar fi ok dpdv al meu, dar acum suntem in APRILIE inca, deci sambata facem gratarul in Valea Aurie (sau ne deplasam pana la Curmatura) ... poate vine Agnita la noi cu ocazia asta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google