Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare, ma prezint si eu cu cateva poze ale loganelului meu [IMG]C:\Documents and Settings\marius\Desktop\auto niu[/IMG]

    :d se pare ca nu am reusit sa incarc pozele. imi pute-ti spune cum se procedeaza, va rog.





    http://ro.netlog.com/edy_blacksoul/photo Asta este mai direct. intrati aici sa vedeti loaganelul meu.



    ok
    se pare ca am reusit, insa tot nu stiu cum se face sa apara asa mici si sa se mareasca doar cand dai click pe ea

    Last edited by edy_blacksoul; 7 July 2009, 17:39. Reason: Automerged Doublepost
    1g in + adrenalina,1l - la benzina!

    Comment


    • bine ai venit, poate reusesti sa vii si la intalniri sambata la ora 17 in parcarea de la cabana valea aurie
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • edy_blacksoul, bine ai venit. Daca vrei sa-ti prezinti masina, iti recomand sa o faci pe sectiunea "my ride" de pe forum.
        Cel mai bine ar fi sa vi la intalnirea noastra a sibienilor, sambata de la ora 17, in Valea Aurie (parcarea de la cabana), si o discutam atunci.
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • Edy dupa cum ti-am zis si pe PM, bine ai venit inca odata, aici e topicul cu intalnirile unde se discuta si se posteaza poze de la intalniri, daca vrei sa fii sambata urmaresti ce scriem pe aici si te treci pe "lista virtuala" daca vrei sa vii. Masina ti-o poti prezenta la My ride . Bafta , te asteptam la intalniri ca demult astept pe cineva cu logan galben sa facem tricoloru sa vada toata tzara ce patrioti suntem noi
          sigpic

          Comment


          • Adica ceva de genul asta @Bad_Wolf ? (poza e cam veche... 14.06.2008)
            Attached Files
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • nu e relevanta poza. loganul rosu nu are stikere!
              fara

              Comment



              • Foarte tare! spanu, asta mi-a placut tare mult!
                Bine ai venit edy_blacksoul , si te asteptam la intalnire!
                Te asteptam neaparat!

                Pentru Sambata ...

                1.sibianul
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Neeeaaaah ala nu e rosu passion , arata mai bine cu rosu cel am eu pe masina , si vorba lui Spanu nu are stickere si pot sa adaug ca nu sunt toate din acelasi oras

                  Lista + topic de discutii :
                  1. Sibianul (cu povestiri de la nunta)......
                  2. Bad_Wolf (amintiri de pe vremea cand mi-am pierdut toba de esapament la skoda & more )
                  3. ................

                  PS: Sorine ai furat mireasa
                  sigpic

                  Comment


                  • 1. Sibianul (cu povestiri de la nunta)......
                    2. Bad_Wolf (amintiri de pe vremea cand mi-am pierdut toba de esapament la skoda & more )
                    3. ................
                    4. Spanu(cu lamuriri de ce nu m-am trecut la punctul 3)
                    fara

                    Comment


                    • Saluatre tuturor celor din Logan Club Sibiu. Voi face tot posibilul sa ajung si eu acolo in V.Aurie la cabana.
                      1g in + adrenalina,1l - la benzina!

                      Comment


                      • 1. Sibianul (cu povestiri de la nunta)......
                        2. Bad_Wolf (amintiri de pe vremea cand mi-am pierdut toba de esapament la skoda & more )
                        3. ................
                        4. Spanu(cu lamuriri de ce nu m-am trecut la punctul 3)
                        5. edy_blacksoul (fac tot posibilul sa ajung si eu)
                        6. valeriu61 ( sunt curios cat mai dureaza seceta asta, ca n-a mai plouat demult)
                        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                        Comment


                        • 1. Sibianul (cu povestiri de la nunta)......
                          2. Bad_Wolf (amintiri de pe vremea cand mi-am pierdut toba de esapament la skoda & more )
                          3. ................
                          4. Spanu(cu lamuriri de ce nu m-am trecut la punctul 3)
                          5. edy_blacksoul (fac tot posibilul sa ajung si eu)
                          6. valeriu61 ( sunt curios cat mai dureaza seceta asta, ca n-a mai plouat demult)
                          7. vyp75 (sunt mort de sete dupa berea lui sibianu)
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Hmmm sunt curios colegu inscris pe lista cu numarul 3. ce motorizare va avea sau ce masina super tunat va avea , poate e fantoma lu' Spanu' , poate e loganul lui Spanu care trebuia sa-l cumpere , asteptam sa ne lamureasca

                            Partea buna e ca suntem deja 7. pe lista
                            sigpic

                            Comment


                            • 1. Sibianul (cu povestiri de la nunta)......
                              2. Bad_Wolf (amintiri de pe vremea cand mi-am pierdut toba de esapament la skoda & more )
                              3. cristivsb(va spulber visele, sete dupa berea lu sibianul, bord nou tunat, pentru macaraua electrica de la vyp75, etc.)
                              4. Spanu(cu lamuriri de ce nu m-am trecut la punctul 3)
                              5. edy_blacksoul (fac tot posibilul sa ajung si eu)
                              6. valeriu61 ( sunt curios cat mai dureaza seceta asta, ca n-a mai plouat demult)
                              7. vyp75 (sunt mort de sete dupa berea lui sibianu)

                              Comment


                              • pozitia 3 era a lu bogdan.fiesta 1,4 tdci cristisv o stie.
                                fara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google