Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da, voia lenuta cea uda rau (udrea) sa ma vada, dar n-am fost "available"...n-aveam semnal la telefon
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Aveti dreptate, chiar a fost Elena Udrea la muzeul satului si a cantat la fluier, iar noi nu am fost disponibili pentru ca eram pe coclauri sa vedem raliul sibiului. Ce pacat!
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • Nop,eronat Valeriu.
        Elena Udrea s-a dat cu bolidul lui Tempesta la Raliul Sibiului. deasta ziceam ca au fost cei 3 !
        Attached Files
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • DA, da a cantat si la fluier!
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • Salutare baieti! Am fost plecat in Bucegi in acest sf de saptamana, asa ca nu am putut ajunge. Toate bune va doresc.
            1g in + adrenalina,1l - la benzina!

            Comment


            • Edy, vezi ca saptamana viitoare avem nationala... asa ca ne vedem la cabana Curmatura Stezii. Eu zic sa te treci pe lista... urgent [Gasesti thread-ul la Intalniri Nationale]
              Last edited by ReBe; 20 July 2009, 13:54.
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • ieri pe transfagarasan... dacia suv in teste
                Attached Files

                Comment


                • Spionul nostru si-a facut treaba!
                  Bravo colega!
                  Sa vedem ce o sa fie!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Dragilor (copyright by Sorin) va propun sa "pierdem" intalnirea locala de sambata si sa o mutam vineri dupamasa sau pe seara sa mai discutam ultimele detalii legate de nationala si nu in ultimul rand sa ne intalnim la un suc/bere, la un pahar de vorba .
                    Deci ce ziceti , vineri pe la 20 sau 21 ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Sa-mi ziceti si mie ce hotarati... Hai, hai, ca nu e asa scump!

                      Fratilor, de raduSB cum dam? Are cineva numarul lui de telefon?

                      PS: E ziua lui de nastere azi La multi ani!
                      Last edited by ReBe; 22 July 2009, 17:18. Reason: Automerged Doublepost
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • Propun ca intalnirea de sambata se se amane o saptamana, din cauza unor motive tehnice
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • Dragilor, cum ramane cu faza cu corturile de saptamana viitoare? E inca in picioare? Luam legatura cu bucurestenii? vyp75 a propus o locatie, o sa-l rog sa dea mai multe detalii pentru ca eu nu cunosc zona. Ce ziceti? Eu zic c-ar iesi ceva frumos. Doar ca de data asta va trebui sa vin si eu cu masina
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • Nu se aude de vre-o intalnire la medias?

                            Comment


                            • Mai Radu, hai si tu pe la Sibiu ca nu ai fost niciodata sa vezi locul nostru de intalnire , pe lista de sambata vreau sa te vad pe tine primu !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • blackufo, tin sa te anunt, (intrucat nu ai mai ajuns la Curmatura), ca ai castigat la tombola organizata cu ocazia intalnirii nationale de la Sibiu, un odorizant auto (valoare 20 ron). Te asteptam la intalnire, ca sa-ti ridici premiul, precum si suvenirul (ceasul cu LoganClub), oferit participantilor.

                                Lista de sambata asta:

                                1. valeriu61
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google