Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dane!!!!!!S-o stricat aragazul si nu sti cum sa ne zici??
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • imi aduc aminte de mine cum imi radia fata cand am adus acasa loganul,no exact aceiasi imagine am avut in fata (dar la sotie) cand am montat aragazul si i-am dat instructiuni de folosire,am mai scapat de ceva ,........
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

      Comment


      • 1. vyp75 (with new look)
        2. sibianul(cu o gramada de stikere)
        3. Bad_Wolf (more bad then ever )
        4. CrAzY_WolF
        5. Bolo ( iar plec la bucale vineri asa ca sa vad cum ajung sambata... )
        6. valeriu61 (eu vin cu o surpriza... sa vedem daca va dati seama ce...)
        7. tokragua (si eu)
        8. Blackufo (cu instructiunile de la aragaz)
        Last edited by Bad_Wolf; 23 October 2009, 10:42.
        sigpic

        Comment


        • 1. vyp75 (with new look)
          2. sibianul(cu o gramada de stikere)
          3. Bad_Wolf (more bad then ever )
          4. CrAzY_WolF
          5. Bolo ( iar plec la bucale vineri asa ca sa vad cum ajung sambata... )
          6. valeriu61 (eu vin cu o surpriza... sa vedem daca va dati seama ce...)
          7. tokragua (si eu)
          8. Blackufo (cu instructiunile de la aragaz)
          9. 21 ADY (cu un nou look rally)
          Last edited by vyp75; 23 October 2009, 17:41.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Cred ca o sa fac o chestie, deoarece nu pot sa zic ca pot sa fac un nou look prea curand din cauza finantelor , o sa las masina nespalata asa vreo luna doua si cand o sa o spal o sa zic si eu in lista "Bad_wolf cu un nou look !!!"

            OFF Topic !!
            ............. ceva de genu a fost odata intr-un serial din Fam. Bundy , a dus Al masina la spalatorie si cand au scos Douge-ul de acolo era un rosu metalizat superb ... dar el nu isi gasea masina , dar la un moment dat AL isi aduce aminte , parca cand am cumparat-o acum 20 ani era rosie
            sigpic

            Comment


            • Super comentariul OFF Topic !! ) am ras sa ma prapadesc!!!

              Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
              În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

              Comment


              • VALERIU61 ai mai urcat o treapta pe scara vietii si iti doresc sa urci in continuare cat mai multe, insotita de urarile mele de sanatate, bucurie sufleteasca si numai impliniri. LA MULŢI ANI !!!
                sigpic

                Comment


                • frumos si azi...vremea a tinut cu noi.Deci pana la urma am batut recordu sau nu??

                  Comment


                  • un cadou frumos pentru domnul Valeriu a fost tocmai doborarea recordului ,la multi ani valeriu61, v-a transmite didi si cristian de la centru ,bravo noua dragi colegi ,ma bucur pentru noi.
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • SUPER!!!!!
                      Am depasit recordu!!! Asta da cadou pentru Dm. Valeriu daca nici acum de ziua lui nu reuseam cand reuseam ....
                      LA MAI MARE !!!!!!
                      CrAzY_WolF

                      Comment


                      • la multi ani pentru domnul Valeriu si din partea familiei 21 ady

                        Comment


                        • La multi ani si din partea mea d-lui Valeriu si tot ce va doriti!!!

                          Comment


                          • la multi ani si de la noi
                            vasy si cosmina
                            domnul valeriu tot inainte pana la suta si peste.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • Baaaaaaaahhhhh!
                              Nu suntem sanatosi la cap!!!!!
                              Ca si cadou pentru Valeriu (caci altceva era de prisis-zic eu), de ziua lui, am reusit marea minune de a depasi recordul de pana acum 21 loganisti!
                              Multumim doamnei Tatiana care ne-a pregatit o gramada de bunatati!
                              Dar...stati asa..ca pana una alta, recordul asta il vad putin timp in picioare!!!!
                              Sper sa nu ne oprim aici!!!!
                              Bravo noua dragi colegi!
                              Va rog sa urmariti si topicul cu discutii generale si cel cu adrese, caci mai am ceva pentru voi(cei care ati participat stiu)!!!!
                              Si iata MAREATA POZA DE GRUP!!!!!!!
                              Attached Files
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Cu ocazia zile de nastere i-ti doresc sa ai parte de tot ceea ce mai frumos in viata,sanatate cat mai multa,sa ai parte numai de bucurii,iubire si fie ca toate dorintele sa ti se indeplineasca alaturi de cei dragi.

                                La multi ani-Valeriu !!!!!!!!!!!!!!!!!
                                Last edited by valeriu61; 24 October 2009, 23:12.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google