Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intrebare: Incercam o intalnire sambata ora 17 ? Va rog sa va spuneti parerea.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • Fac un poll? eu sunt pentru
      Last edited by cristivsb; 9 April 2008, 10:22.

      Comment


      • In primul rand haideti sa-l felicitam pe Valeriu61 pentru promovarea sa la rangul de ORGANIZATOR DE INTALNIRI pt. noi si sa incercam sa facem cumva sa ne intalnim cati mai multi de fiecare data. Trebuie sa gasim o ora si o zi, sambata sau duminica in care toti sa avem 1-2 h libera sa ne putem intalni.
        Sambata asta , la ora 17 spre exemplu eu sunt ocupat si nu ajung , eventual mai repede la 12-13 , duminica e iara cu problema, vedeti si voi vine vara , cald soare poate mai mergi la o plimbare cu prietena, la un gratar la ocna etc. eventual facem o inlaltnire si facem si un gratarel .
        Deci eu sambata pot dar mai repede eventual ...ramane sa auzim si parerile voastre. Mosu poate ajungi si tu la intalnire sa imi zici cum ti-ai inegrit stopurile .....
        sigpic

        Comment


        • DA numa acum am observat, felicitari valeriu61! haideti sa facem un gratarel la urmatoarea intalnire, ce ziceti?
          Last edited by cristivsb; 9 April 2008, 11:28.

          Comment


          • Bad_wolf si cristivsb: Multumesc. Sa vedem atunci cum facem sa stabilim o ora convenabila pt. toti.
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • AM o rugaminte sau mai bine zis o oferta pentru organizatorul de intalniri.. respectiv pentru fiecare persoana in parte. Organizatorul de intalniri daca doreste sa comande mai multe bucati de Stickere pentru mai multe persoane.. sau daca doreste cineva sa isi comande. Pretul unui Sticker este de 4 lei/Set adica LOGAN + CLUB + www.loganclub.ro - adresa de web poate fi de diferite dimensiuni adica de 15 cm 20 cm si respectiv 25 de cm. Ma gasiti la telefon : 0743028440 Maine o sa trimit coletele asa ca va rog.. sa ma contactati cat de repede.


              Cu respect Sticker Man
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Am sa ma adresez moderatorilor cu rugamintea de a-mi trimite pe adresa de mail lista cu membrii loganclub din Sibiu pentru ai putea contacta(pe cei ce nu-i cunoastem si vor sa se intalneasca cu noi)
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • Sambata 12 aprilie ora 13:30 la Stadion vi se pare ok ?
                  Eu vin !
                  sigpic

                  Comment


                  • Cristivsb? Prezent!

                    Comment


                    • Originally posted by valeriu61 View Post
                      Am sa ma adresez moderatorilor cu rugamintea de a-mi trimite pe adresa de mail lista cu membrii loganclub din Sibiu pentru ai putea contacta(pe cei ce nu-i cunoastem si vor sa se intalneasca cu noi)
                      Ce adrese, suntem cativa care ne stim si care ne chinuim sa ne intalnim o data de doua ori pe saptamana daca chiar vor sa vina citesc forumu si vin din pasiune/placere si nu asteapta invitatii speciale pe mail. Nu cred ca acum trebuie sa ne rugam de unii si de altii , vine cine vrea , vine cine vrea sa ia un pic de aer curat .....



                      Deci Sambata la ora 13:30 ...sau propuneti alta ora/zi daca nu va convine ...

                      1. Bad_Wolf
                      2. Cristivsb
                      sigpic

                      Comment


                      • Primiti un membru nou? Sper ca distanta sa nu fie un impediment sa particip la intalnirile cu loganisti din sibiu , o sa ma incurce mai mult patronii, sunt din AGNITA si am logan mcv............ am sa-i trag ceva poze sa-l vedeti , multumesc , la cine depun cererea cu dop?
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • @Valeriu61: Felicitari pentru promovare.
                          @bad_wolf: am auzit ca si-au facut treaba bine cei de la Emilian si nu au mai aparut probleme la distributie. Eu unul nu am mai avut timp sa ma uit ce mai e sub capota.

                          Salutari de la Timisoara.

                          Comment


                          • Originally posted by blackufo View Post
                            Primiti un membru nou? Sper ca distanta sa nu fie un impediment sa particip la intalnirile cu loganisti din sibiu , o sa ma incurce mai mult patronii, sunt din AGNITA si am logan mcv............ am sa-i trag ceva poze sa-l vedeti , multumesc , la cine depun cererea cu dop?
                            Bine ai venit pe forum !!! Te asteptam si pe tine la intalnire Sambata la 13:30 la Stadionul Municipal Sibiu, parcarea de la peluza
                            sigpic

                            Comment


                            • Scuzati intarzierea in raspuns , aseara mi-a cazut netu!

                              Blackufo: Esti binevenit la intalnirile noastre! Vrem sa-ti vedem mcv-ul.
                              vali007: Multumesc mult . Salutari in Timisoara!

                              Intalnire sambata ora 13,30

                              1. Bad_wolf
                              2. Cristivsb
                              3. valeriu61
                              4. ...................
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • Intalnire sambata ora 13,30

                                1. Bad_wolf
                                2. Cristivsb
                                3. valeriu61
                                4. djtaotao
                                5. ...........
                                www.imbunatatiri-logan.tk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google