Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pacat tvstar sa stii ca nu ai 16V veritabil daca nu faci remapare la Doc , poti sa mai scazi din aia 120Hp
    sigpic

    Comment


    • dap ai putea sa te lauzi si u numai cu 119HP ( nu de alta dar e prea batator la ochi )
      Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

      Comment


      • Sincer hai ca o spun si pe asta sunt in total 119,51 dar stiti voi se rotunjeste deti total 120 .ha ha ha.
        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

        Comment


        • 105CAI si 10 magari, poate acolo a vrut sa ajunga. ;)
          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

          Comment


          • Doc mai bine Magarete tati ca de magari m-am saturat.
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • Mi-am luat carnetuuul!!

              De acum vine si Alina (eu) lui Rares85VER cu un MCV, dar nu se stie inca cand ca masina e in dubla folosinta

              Azi n-am venit ca am lucrat, sapt trecuta am avut o nunta amandoi (cred ca eu voi raspunde si in locul lui pe forum :P )

              Cum a fost azi? Am inteles ca a fost sapt trecuta colega-mea Diana cu Auto Sibiu show si v-a luat interview...
              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

              Comment


              • tin sa multumesc baietiilor de la sb am avut onoarea sa va cunosc.multumesc si lui DOC pt modificarile facute sper sa nu mai am probleme...sper sa ne vedem curand
                http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                Comment


                • Intalnire LoganClub Sibiu, (NR.20-2010) din 15 mai 2010 (NR.121)

                  ceva poze daca mi permiteti:

                  Valeriu61: Multumim FLR pentru poze, din pacate sunt singurele de la intalnirea de astazi. 7 membrii LCS, sunt la FElix.
                  Attached Files
                  Last edited by valeriu61; 23 May 2010, 18:42.
                  http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                  Comment


                  • Salut colegi pai cati ati fost la intalnirea de sambata?
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • Am ajuns si eu acasa intr-un final. Asta dupa ce in drum spre Sibiu am facut praf placa de presiune la Honda. Era in plan un kit de ambreiaj mai bun insa acum este o urgenta.
                      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                      Comment


                      • Doc la Kangoo 1,5 dci 82 cai faci remapare cat costa? si la 1,6 16v 120 cai la asta cat costa?am glumit 105 cai.
                        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                        Comment


                        • Am auzit ca ti s-o blocat in viteza. ma bucur ca ai ajuns cu bine acasa

                          Comment


                          • Vai Cristi pai asta este nubuna rau de la 150 in sus urca mai repede decit de la 30 la 100 serios.Dar mo facut David cu 1,5 a lui frate.mama mama merge bine masina aia dar ii mai sare cate un furtun.
                            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                            Comment


                            • Originally posted by tvstar1 View Post
                              Doc la Kangoo 1,5 dci 82 cai faci remapare cat costa? si la 1,6 16v 120 cai la asta cat costa?am glumit 105 cai.
                              Ai PM cu pretul la Renault. Pentru Logan 1.6 16v costul este de 150 ron.

                              Originally posted by cristivsb View Post
                              Am auzit ca ti s-o blocat in viteza. ma bucur ca ai ajuns cu bine acasa
                              Nu s-a blocat in vreo treapta anume ci nu prea intra in viteza decat foarte greu. Am reusit sa ajung acasa in treptele 4 si 5. De altfel multumit de polizorul 1.6 vti 160cp, a mers saracul pe dealul negru in treapta a 5 a fara sa comenteze. Am plecat din Sibiu pe la ora 14:30 si valea Oltului era destul de libera insa ma mancat undeva sa depasesc cateva tiruri si cand am incercat sa revin in treapta a 5 a nici ca a mai vrut. De fapt in nicio treapta nu mai intra asa ca am oprit pe dreapta, in bataia tirurilor si ma rugam sa intre in vreo treapta. Am reusit totusi dupa ce am oprit motorul si am incercat cu el asa. Mi-a mai dat o data emotii pe la urcarea pe dealul Negru, m-am oprit la Rompetrol si cand sa ies in sosea, dupa treapta 1 nici ca mai vroia in alta.

                              Bine ca am ajuns cu bine acasa, deja caut kit de ambreiaj.
                              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                              Comment


                              • mah....ce mai ziceti?
                                Facem treaba sambata?
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google