Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vine iarna peste noi, ieri am fost destul de batuti de vantuletul ala rece, mama lui.
    Prezenti:Vyp75, Cristivsb, 18-SEV, Valeriu61, A1Ex_26, Tokragua, Meen, MARIAN D, Merlasviorel, Brot nicolae, Huffy, Bad_Wolf, 10-MNP, Dafy.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • ce oameni harnici si rezistenti,putini au fost in stare sa razbata prin frigul de afara,felicitari tuturor ptr modul in care a-ti reusit sa rezistati,afara.numai bine !!!
      sigpic

      Comment


      • Chiar daca a fost frig , am fost primit cu multa caldura in mijlocul vostru.
        Va multumesc, inclusiv pentru sfaturi.
        Promit sa mai vin,sunt foarte utile intalnirile!
        Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

        Comment


        • Prezenta obligatorie

          Am auzit ca miine,la intilnirea cu numarul 200,prezenta este obligatorie.
          Daca am auzit bine,se lasa si cu o surpriza...dulce.
          Sa vedem citi curajosi se arata...
          Attached Files
          Last edited by huffy; 2 December 2011, 19:58.
          Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

          Comment


          • AMR 4 ore !
            Se pare ca azi si vremea tine cu noi
            Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

            Comment


            • A inceput numaratoarea inversa..AMR 1 ORA ... ne pregatim pt LCS Intalnirea cu NR 200!
              save the planet!!! kill yourself!!!

              Comment


              • INt. LC Sibiu (NR.47-2011)din 3 decembrie 2011(NR.200)

                Si a fost si cea de-a 200 intalnire!
                Multumim lui huffy pentru surpriza dulce (un tort delicios de frisca si fructe) si suc! A fost"bestial" fratilor! A se vedea prima poza neaparat!!!
                Attached Files
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • LA MULTI ANI L.C.SIBIU! SI LA CAT MAI MULTE INTALNIRI!
                  YUMMY! Deci daca ati fost mai putini au fost si feliile mai mari?
                  Mi-ati facut pofta...ma duc sa rontai un biscuite...
                  Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                  Comment


                  • Sper ca surpriza dulce a fost pe gustul vostru.Cine nu a venit la intilnirea de azi,nu stie ce a pierdut.Teoretic era suficient tort pentru toti.Practic,am ajuns acasa cu o parte din el.
                    Nu stiu cine a mincat VIP-ul lui Vasi,dar MAM-ul lui Sibianu,l-am halit eu si emblema clubului,sotia.
                    Before and after...
                    Attached Files
                    Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                    Comment


                    • Da a fost intradevar o intilnire dulce,multimim huffy inca odata,ptr cei prezenti o placere dulce la cea de a 200 intilnire,la cit mai multe sa avem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Foarte, foarte frumos azi..pacat ca nu am putut sta cu voi pana la final...felicitari lui HUFFY pt ca ne-a indulcit pe toti si tuturor celor care au fost prezenti si au facut posibila intalnirea cu numarul 200..la cat mai multe intalniri de acum incolo!
                        save the planet!!! kill yourself!!!

                        Comment


                        • Bestial...Numai loganistii pot face asa ceva

                          Comment


                          • uuu....ce suuuper!

                            eu din pacate nu am putut ajunge... am fost in sibiu, dar am ajuns dimineata dupa 2 nopti nedormite si am vrut sa ma odihnesc putin, dar m-am trezit mult prea tarziu, pe la 8 seara...


                            poate la aniversarea din ianuarie voi fi prezenta si ma voi revansa!
                            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                            Comment


                            • Salutare oameni buni. Stiu ca a trecut atata timp decand nu am mai fost, probabil nici nu o sa mai cunoasteti. Daca nu ma insel nu am mai fost de prin ianuarie. Si sincer nici nu stiu daca o sa apar curand pe acolo, dar n-am uitat de voi si de multe ori cand circul prin oras sau nu numai si mai vad cate un logan cu sigla specifica clubului imi aduc aminte de vremurile cand rabdam frig , muream de cald sau ne ascundeam de ploaie, cu mare placere alaturi de voi. Daca nu o sa mai apar pe acolo anu asta tot ce pot sa zic este sarbatori fericite tuturor si sa ne intalnim cu bine cand o fi sa fie. Numai bine !!!!!
                              1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                              ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                              Comment


                              • Frumoase poze, pacat ca nu am fost prezent, cat mai multe intalniri doresc sibienilor si cat mai multi membri.
                                Ne vedem sambata la o poveste.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google