Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un vint urit si cu toate astea tot ne-am prezentat,a fost dinou interesanta intilnirea ,sper doar ca vyp 75 sa nu mai faca greseala sa-mi treaca alt titlu decit, MIRCEA 97 GMB, se mai intimpla ....

    rezolvat si scuze.
    Last edited by vyp75; 18 December 2011, 22:19.
    sigpic

    Comment


    • din viteza...mircea astept sa-mi spui daca ai afisaj pe negativ..
      numai bine!
      live to ride

      Comment


      • din pacate vad ca nu-l mai gasesc,iti ramane doar varianta ce ti-am zis...shtrumphy83
        sigpic

        Comment


        • Salutare! Cand aveti prima intalnire in anul 2012? in ce data? Primiti si membri din alte cluburi din tara?

          Comment


          • inca nu sa stabilit,probabil ca unul din organizatori va vedea mesajul tau,si va posta data la care vom fi dinou impreuna,cit priveste primirea oricine este binevenit la noi in club chiar si numai in vizita,ca membru nou sau,existent din alte l.c din tara,cred ca sunt la parerea unanima a tuturor membrilor din l.c sibiu,asa ca urmareste sectiunea aceasta si vei avea si raspunsul.
            sigpic

            Comment


            • Intalnirile vor urma neintrerupte, deci in 2012 va fi in prima sambata din an, in data de 07.01.2012
              Te asteptam incepand cu ora 16 in locatia din Valea Aurie.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • Vine careva azi la intalnire?

                Comment


                • desigur, eu si sper ca si altii
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Int. LC Sibiu (NR.50-2011)din 24 dec. 2011 (NR.203)

                    Iata ca totusi ne-am intalnit cativa, si chiar am adunat gunoaiele altora, asa ca sa arate locul nostru de intalnire civilizat.
                    Va doresc la toti "Craciun fericit"

                    Vyp75, Valeriu61, Cristivsb, Brot nicolae, Bad_Wolf si Huffy, acestia am fost curajosii intalnirii de astazi, sper sa fim cativa si sambata viitoare.
                    Attached Files
                    Last edited by vyp75; 24 December 2011, 19:47.
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • Craciun Fericit la toti loganistii si prietenii din tara
                      sigpic

                      Comment


                      • Am reusit sa ne intilnim asa scurt.Craciunitele nu au reusit sa ajunga anul acesta...poate anul viitor...daca sintem cuminti
                        Craciun fericit !

                        Daca sintim cuminti,anul viitor vine mosul cu ....
                        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                        Attached Files
                        Last edited by vyp75; 25 December 2011, 14:03.
                        Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                        Comment


                        • felicitari colegilor totusi au avut timp si de-o intilnire...d-nul valeriu ce sa zicem sunt destul de dese aceste actiuni de curatenie ,oare ei nu stiu ?!decit sa faca mizerie...Sarbatori Frumoase tuturor !
                          sigpic

                          Comment


                          • La Multi Ani! tuturor colegilor din logan club,din pacate nu am mai ajuns sambata asta dar sigur o sa ajung in 31.12.2011
                            sa auzim numai de bine!
                            live to ride

                            Comment


                            • Buna tuturor, nu stiu daca reusesc sa ajung astazi, asa ca ne vedem la anu.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • Din pacate azi nu reusesc sa ajung la intilnire asa ca va spun de acum
                                AN NOU FERICIT SI TOT CE VA DORITI !
                                Sa ne vedem sanatosi si voiosi anul viitor!
                                Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google