Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cristivsb View Post
    Frumos Baieti! Bravo! Blackufo: ce parere ai de cum a iesit masina?
    destul de multumit in ce priveste reparatia si vopsitul in schimb materialele ptr. Vopsit + vopseaua m-au uscat ,s-au ridicat undeva la 560,acum pana pot sa-mi fac rost iarasi de o bara de mcv ,asta care o am montata acum ii da o fata de ciocanitoare plictisita dar intr-un cuvant ,multumit.........Total cost aprox.3200, maine imi fac CASCO........... Tarziu dar asta e.
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • Salut LOGAN CLUB ARGES, LOGAN CLUB SIBIU, LOGAN CLUB MURES, judete prin care am trecut ieri. [nu stiu daca la Mures este LOGAN CLUB, dar daca este, ii salut]
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Salutari Sibieni...Am ajuns acasa ...Mi-a facut o mare placere sa fiu alaturi de voi si sa va cunosc
        Sper sa se mai repete ... Din pacate am avut o mica belea cu masina duminica...Am fost in vizita la neamuri si mi-a sters un sofer cu permis de spania portierele fata spate si pasajul rotii spate...

        Tot nu mi-ati spus cine a venit la intalnire cu Raba si nu in ultimul rand celebra intrebare...Inde-i Mosu?

        Bad_Wolf uite aici despre aranjarea spoilerului fata.
        Attached Files
        Last edited by valeriuciprian; 12 August 2008, 07:43.
        sigpic

        Comment


        • Imi pare rau de incident,dar cum o reusit?Aia mici s-au speriat ,?Ce ii faci ?O repari ?Cum ?
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

          Comment


          • Aia mici erau in curte cand s-a intamplat incidentul dar s-au spariat cand au auzit zgomotul si cand ne-am repezit toti la poarta...Eram vre-op 12 persoane in curte...De reparat o sa o repar cu un polis...Azi mi-am cumparat polis de la un magazin cu vopsele auto si am inceput remedierea defectiunilor de pe portiere...Mai am si maine o repriza daca nu iese ma duc la un atelier de polis si o rezolv...Oricum respectivul a marcat 100 de euro pentru neatentia lui.
            Si acum copii imi spun ca nu i-au placut de ala care au lovit masina noasta Dar asta e...Se mai intampla.
            sigpic

            Comment


            • Baieti, sambata spr sa ajung si eu la intalnire. Plec din Bucuresti sambata pe la ora 8.30-9.00 si daca ajung in timp util la agnita fac un dus si vin si eu la intalnire.. Nu promit, dar sper si vreau sa vin.

              Comment


              • Te asteptam bluee!

                Comment


                • Intalnirea se va tine ca deobicei sambata de la ora 17, in parcarea de la cabana Valea Aurie.
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • Valeriu ti-am luat folia prestige, e in masina si sambata ti-o inmanez
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • Brici! Mercy!
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • OFFTOPIC: Baieti, stiti cumva un cabinet psihologic in Sibiu? Trebuie sa dau un test pentru permisul de port arma si nu am nici o ideea unde as putea face treaba asta...

                        Comment


                        • Pai ce categorie de port arma?

                          Comment


                          • Cristi mi-a placut bonul de casa lasat sub stergator in parcare la Promenada aseara...
                            " ai fost vizitat de un membru logan club" sau ceva de genu...Tare rau
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • asa-i?

                              Comment


                              • Si a fost si intalnirea din 16 august 08. (NR.24)
                                Au fost ca deobicei: Bad_Wolf, valeriu61, cristivsb, bolo si tokragua.
                                Vreau sa multumesc lui bolo ca mi-a adus folia pentru stalpi si lui cristivsb ca mi-a lipit-o. Sunt foarte multumit. Mercy baieti pentru ajutor.
                                Attached Files
                                Last edited by valeriu61; 20 January 2009, 16:19.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google