Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu-mi mai aminti blackufo ca ma oftic de numa....
    dar totusi ai dreptate ce fain ar fi sa fie padurea impanzita de noi toti
    1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
    ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

    Comment


    • Na lasa Ovi ca ne intalnim sambata , am mai chemat niste loganisti sper sa vina si ei si pe aceasta cale le facem si o invitatie scrisa .....Oricum faina intalnirea de sambata ...
      sigpic

      Comment


      • Mda ne vedem sambata dar sa speram ca ne ajuta si vremea ca la ora actuala nu arata prea frumos cerul
        1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
        ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

        Comment


        • Ovi22@, tu poti spune ca ai fost prezent! Dupa cum vezi, funditza de la tine e INCA pe masina lui Bolo... Ne-a adus aminte de tine.

          P.S.: Nu am uitat de funditza albastra care am promis-o! ;)
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Da Rebe chiar iam spus la cristivsb ca am observat a 2- a zi in poze ca funditza de la mine a ajuns p masina lui Bolo
            oricum p masina lui i sta mai bine ca e visinie , ms pt gand si salutari lui Bolo
            1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
            ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

            Comment


            • Dragi sibieni ,daca va uitati mai atent prin tot forumul ,oltenii vorbesc ,moldovenii la fel ,bucurestenii nonstop,aproape toti discuta isi fac planuri ,tot felul ,noi in schimb nu ,deci asta inseamna ca muncim de ne sar capacele ,seara cand ajungem rupti,te trimite la piata ,chiar daca nu ai bani dar te duci ca nu ai incotro,iar cand sa te bagi pe club ii prea tarziu si pici de somn,nu promit dar poate ajung sambata, toate bune si spor la treaba .
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • Adevarat blackufo...Si la noi mai e si chestia ca nu stam toti intr-un oras, istem raspanditi prin judetu sibiu...Asa ca nu avem ce vorbi asa de mult, ca oricum numai in weekend-uri ne putem vedea
                Life is short...play more!
                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                Comment


                • Deci hai sa ne organizam pentru maine, ramane sa ne vedem in Valea Aurie la ora 17 !!!
                  O lista cu participantii :
                  1. Bad_Wolf
                  sigpic

                  Comment


                  • K...Si io me bag, dar ramane sa vorbim mai pe seara ca nu stiu cand exact plec in germania...
                    1. Bad_Wolf
                    2. Bolo
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • 1. Bad_Wolf
                      2. Bolo
                      3. Cristivsb

                      Comment


                      • Am vazut pe threadu' cu loganistii care se plang de neveste (punct de vedere feminin ) un loganist din BT care munceste la SB... Si ma gandeam daca stie de intalnirile de la SB...
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • Stiu foarte bine ReBe, vezi primele posturi, au fost colegi cu vali007 la Continental, loganisti din Iasi, Botosani, Vrancea. Au fost la intalnirile noastre de cateva ori, dar se pare ca nu-i mai intereseaza, din pacate, sau poate unii nu mai lucreaza in Sibiu. Cine stie...
                          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                          Comment


                          • Zau ca e pacat, mie mi-a placut de la inceput atitudinea tuturor si atmosfera. Nefiind cunoscatoare am mai invatat cate ceva intr-un mod foarte placut. Nu inteleg ce ar putea sa nu le convina unora... Pacat, serios. Pacat de cei care nu stiu despre ce e vorba si nici nu vor sa vada. Nu stiu ce pierd.
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • Voi fi si eu maine prezent. Daca va intereseaza, maine de la ora 13,30, pe bulevardul Coposu (la teatru), motociclism enduro, cross in cupa red bull.
                              Last edited by valeriu61; 12 September 2008, 21:28.
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • Sper sa ajung,acuma nu sstiu in ce formatie ,dar sunt planificate cumparaturi de-nceput de scoala,vizite la coafor ,real,ce mai tot tacamul ..............
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google