Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • radu2008 zicea ca se baga si el daca se organizeaza ceva la Medias. Si parca era vorba ca ar putea ajunge si ovy22@ (FUNDITZA, FUNDITZA!). Baieti...?
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • Da, intalnirea de sambata are loc la Medias, bineanteles la o pizza. Pacat ca nu-i si bolo cu noi.
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • Pacat, intr-adevar. Lasa ca el merge la o intalnire nationala VW daca nu ma insel, tot sambata, cu concursuri si muuuulte lucruri de vazut Cu siguranta n-o sa-i fie ciuda.
        As putea incerca sa aranjez sa urcam sus in turnul bisericii Sf. Margareta, se vede superb orasul de acolo. Doar ca sunt... Foarte multe scari. Aveti o rezerva energie? Daca da, eu zic sa ne intalnim ceva mai devreme... macar pe la 4, sa mai stam la o poveste, niste poze, chestii, si sa urcam totusi pe lumina... Oricum, eu ma interesez ce se poate si ce nu se poate si mai discutam. Ca, pana la urma, s-ar vedea orasul frumos si noaptea, dar nu stiu cum mai coboram atunci... :-ss
        Last edited by ReBe; 2 October 2008, 11:48.
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • Propun un program pentru intalnirea de sambata, fiecare sa vina cu ideea lui sa avem o intalnire frumoasa:

          Plecare din Sibiu o propun pe la 16 sau 16:30 , pana ajungem se face 17 -17:30 . Locul intalnirii ramane sa fie stabilit de ReBE sau cei care cunosc Mediasul si ne intalnim intr-o parcare sa facem niste poze cu masinile in noua locatie. Propun o plimbare prin centru orasului, eventual daca va tin picioarele si nervii... Putem urca pana sus in turnul bisericii (cuvintele lui ReBE) . Mai pe seara 19-20 ni se face fomica (cel putin mie ) si ne satisfacem poftele cu o pizza la pizza Roma . De acolo va fi si plecarea catre Sibiu. Pentru cei care vor si se risca ...Cand ajungem acasa mai vedem cine se risca .... sau daca nu se risca
          sigpic

          Comment


          • Inca ceva (nu mai pot edia postul de sus):
            Sariti cu lista cu numarul de persoane, sa pot rezerva o masa la Pizza Roma... Si la ce ora!
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • Mi-as dori sa vin si eu dar masina mea e in service ca mi sa ars garnitura de chiuloasa have fun
              1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
              ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

              Comment


              • ovy22@, sigur se ofera un alt loganist sa te ia si pe tine... Oricum nu vine fiecare cu masina lui, o sa vina doar 2-3 masini, cate e nevoie, din cate am inteles...
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • Ne putem intalni la ora 16? Sa nu fie mult mai devreme sa dea toate planurile peste cap, dar nici la ora 17, pt ca o sa patim ca la Agnita, n-o sa ne ajunga timpul!


                  Am trimis PM celor care nu au confirmat. Cu toate astea, am rezervat deja o masa de 12 persoane (ora 19-20) si mai am timp pana maine sa modific numerele. Sper sa il modific intr-unul mai mare. Mi-am luat libertatea de a pune la socoteala cam pe toata lumea. Deci, nimeni nu e in plus. De asemenea, m-am gandit sa il chemam si pe raduprov, din Tarnaveni. Daca mai cunoasteti doritori... Cu cat mai multi, cu atat mai bine!

                  Incep eu cu lista:
                  1. ReBe - 1 persoana
                  2. Blackufo - 3 persoane?
                  3. Tokragua - 1 persoana
                  4. Bad_Wolf - 1 persoana

                  ... Hai, hai, restul!
                  Last edited by ReBe; 2 October 2008, 16:18.
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • Ovy22@, nici o problema, vii cu mine.
                    o/__\o
                    (Oo\=^=/oO)
                    ..U.........U...

                    Comment


                    • Lista la zi:
                      1. ReBe-1 persoana
                      2. Blackufo-3 persoane?
                      3. Tokragua-1 persoana
                      4. Bad_Wolf-1 persoana
                      5. Valeriu61-2 persoane

                      Haideti care mai veniti?
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • Vizitarea turnului nu merge atat de simplu cum am crezut, dar maine o sa incerc din nou sa rezolv problema. Daca o parte din voi vor sa ramana seara la o poveste, un dans, o chestie la un club, facem si asta. Daca mai aveti alte propuneri sau dorinte, o sa ma straduiesc sa fac in asa fel incat sa se rezolve. Locuri rezervate la Pizza Roma o sa ramana 12. 8 persoane sunt pe lista, probabil ca o sa mai fie si ovy22@, iar cele 3 locuri ramase o sa fie disponibile in caz ca se hotarasc cristivsb cu prietena sa, Andreea, apara si/sau radu2008, pt care, daca vine cu prietena, cred ca reusim sa mai facem rost de un scaun. Din partea lui raduprov nu am primit nici un raspuns, deci nu cred ca o sa apara. Asa ca prea multi pentru 12 locuri nu o sa fim (din pacate). Ramane pe ora 16, sau?
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • Va doresc distractie placuta la intalnire si ASTEPT poze, cat mai multe!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • BLUEE,iti pastrez o portie de pitza, ioi ce pierzi.......Apropo REBE ,unde este locul de intalnire si ora ? Scuza-ma dac ai specificat si nu am observat.........
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • Pai nu am hotarat inca. Bad_Wolf stie unde e centrul, la fel si Tokragua si nu cred ca sunt singurii. Deci... Ne vedem acolo?

                              (Acolo unde am parcat masina cand ati fost aici... )
                              Last edited by ReBe; 3 October 2008, 21:25.
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • Sa aveti pofta la pizza!!!!!
                                Ce bine merge si o bere, doua, evident pentru cei care nu conduc...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google