Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate imi ajunge si bara cea noua si atunci sa vedeti reincarnarea mcv in MCV adevarat........Scap de ciocanitoarea plictisita........
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • Pai cred ca o sa amana deplasarea la Valcea si o sa stabilim o data si o sa avem urmatorul traseu Mioveni- Valcea-Sibiu....
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Ar fi superb... Si oricum... Si daca nu apare bolo... Ma descurc si fara el
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • Inca ceva:

          Am primit pozele de la Bad_Wolf (Andrei) de la cateva intalniri. Probabil ca bolo (Andrei) o sa mi le "furnizeze" pe cele care le-a facut el de indata ce apare in Romania. Rog pe cei care mai au poze, chiar si de la o singura intalnire, sa mi le dea. IDul meu de Yahoo! Messenger e pe profil. La fel si adresa de e-mail.

          Inca o intrebare: Eu zic ca e o idee buna sa pun si pozele de la intalnirile nationale. De acord toata lumea?
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Salutare lume , ar fi frumos sa vezi un sir indian de loganuri venite de peste tot pt o intalnire aaici la noi , e buna ideea sa speram ca va si fi realizata .
            Chestia e ca de acum incolo n-o sa mai avem noi o vreme asa de stralucita cum a fost , da ne descurcam noi ca suntem mari
            1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
            ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

            Comment


            • Draga Rebe vreau sa te felicit pt reusita intalnire pe care ai organizat-o si la care eu nu am participat din ce am obs din poze si alte discutii a fost super
              Bravo !
              1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
              ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

              Comment


              • E joi , weekendul se apropie fast , hai sa vedem cati ne strangem sambata in Valea Aurie ?
                Deasemenea sunt asteptati si colegii care numai citesc forumul sau cei care sunt scumpi la vedere (Jac, Radusb, ovimiha.........) ....Haideti baieti !!!!

                Incep eu lista :

                1. Bad_Wolf
                sigpic

                Comment


                • @ovy22@: Mersi, ne pare rau ca nu ai putut veni.
                  @Bad_Wolf: Cap de lista, ca totdeauna! :P Loganist adevarat!
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • E bine sa fim toti, asteptam pana vine si bolo si facem intalnirea cu mioveniul si poate vor si cei de la valcea sa vina. Tare ideea

                    Comment


                    • Cu lista sau fara lista, voi stiti ca eu vin. Sambata viitoare voi fi plecat la o nunta ( in 18 oct)
                      Buna ideea celor de la Mioveni, de a ne face o vizita. Ar fi bine sa ne intalnim intr-o sambata sau duminica, ramane sa stabilim cum este mai convenabil pentru toti.
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • Da asa ne gandeam si noi sa stabilim o data in functie de data voastra si sa facem aceasta intalnire......Asa ca astept raspunsul din partea voastra.
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Pai din gasca noastra lipseste momentan Bolo , dar pana saptamna viitoare ar trebui sa se intoarca, iar daca valeriu61 se duce la nunta pe 18 octombrie ar fi ok , zic si eu , data de 19 octombrie DUMINICA , ca am vazut ca voi vroiati sa veniti duminica asta. Noi ne intalnim in mod obisnuit sambata la ora 17 dar daca veniti voi , ne mutam intalnirea duminica, aia sa fie problema , voi sa veniti incoace !!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Intalnitiva voi propuneti odata si dupa acea o sa va transmitem si noi, dar eu zic ca ar fi bine pe la finele luni.....
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • Eu as opta pentru data de 19 duminica, dar sambata asta la intalnire vom discuta sa aud si parerile voastre.
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • Nu e sigur ca o sa ajunga bolo pana atunci din pacate... Desi e cel mai probabil. Probabil ca doar saptamana viitoare o sa afle cat mai dureaza...
                                Eu zic sa ne intalnim mai devreme, adica... Ii astepta ceva drum la intoarcere pe cei de la Mioveni... Si totusi, sa facem cumva sa ne ajunga timpul Eventual sa ii mai chemam si pe cei de la Brasov, Mures, Cluj... Cine stie, poate sunt interesati
                                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google