Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sibian, aia e masina ta? OMG! Abia astept s-o vad! Superba!!! Felicitari! Deschide si un thread la My Ride sa ti-o putem admira! Un vot de la mine! Up, up, up!

    ... Zise ReBe. :-$
    Life is short...play more!
    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

    Comment


    • Ma bucur de voi ,ca ati imbinat utilul cu placutul ,imi vine sa-mi trag vreo 25 de palme cu usa de la pivnita , in fine ........ Ajung sigur sambata,cu mcv nu ma grabesc sa-l dau ,DIDI, adica soata nici nu vrea sa auda , sper sa ajung saptamana asta sa pun bara sus ,.........Dar va trebui sa o vopsesc toata rosie , va fi ca la prestige, are cateva urme pe partea nevopsita si nu imi place asa.......Apropo va trebui sa udam noul loc de intalnire ..........
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

      Comment


      • Frumoase poze miar fi placut sa pot sta mai mult dar chiar nu am putut
        as fi vrut sa mai povestesc una alta cu Bolo dar am timp data viitoare
        1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
        ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

        Comment


        • Bravo dragilor, voi sunteti baza acestui club.
          bolo bine ai venit si iti multumesc pentru scorpion.
          ReBe mai stai un pic cu albumul, pentru ca am sa-ti dau poze de la toate intalnirile lc Sb, Paltinis, Felix, si Sovata. Poti sa vezi cate am postat si ai sa-ti dai seama ca am multe.
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • sibian(Sorin, nu?) Ti-am votat masina!Arata super!Vreau neaparat sa o vad!!! O gasiti la pagina 25 in concurs. Haideti sa o votam ca merita! Neaparat sa o inscri pe forum la la My Ride!
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • sibian, ti-am mai dat un vot de la lucru. Acum ai 32. Am vazut ca si cristivsb si bolo, te-au votat. Se mai poate vota dupa 24 de ore?
              Last edited by valeriu61; 20 October 2008, 11:53.
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • Nr. 50 a fost al meu dar pacat ca nu are sanse ,pai ii frauda din fasa cu alba ca zapada zisa si ford focus , rusine , pai ce concurs ii asta , las-ca facem noi de noi concurs ,motive gasim ,.........No nu-i bai.
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • Golanul lui sibian, ca sa fie mai exact Trebuie sa treaca mai mult de 24 de ore... Mult succes!

                  Aseara, intalnire fulger. Inca o seara petrecuta in cel mai placut mod! Eu n-am decat cateva poze, o sa le postez mai tarziu, iar filmuletele va trebui sa le fac .avi si sa le tai nitel la capete :P Din pacate de data asta le-am facut cu telefonul, pt ca... Iar era sa-mi uit capul acasa (langa aparatul foto). Voi, restul? Asteptam poze!
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • Proxy rules aia voteaza cu o lista de proxy asa ca nu va faceti sperante .. Nu mai prea sunt cinstite concursurile de genu
                    Degeaba gandesti daca esti prost!

                    Comment


                    • Am si eu de aseara poze si filme...Tot cu mobilul facute
                      rebe, nu treb uie sa le faci avi...3gp merge sa le postezi ;) :P
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • Ba le fac .avi, na! 3gp nu merg in BSPlayer, Winamp, WMA... >:P

                        Oricum dureaza 20 sec... :-j

                        Tre sa comentezi tu imediat... >:P
                        Last edited by ReBe; 21 October 2008, 15:00.
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • Haideti cu pozele, iar ati fost si ati mancat ceva bun?!?!
                          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                          Comment


                          • valeriu61, ti-am simtit lipsa, atat sambata, cat si aseara! Da, am fost din nou la Big Mamma si am papat, apoi Promenada Mall (i-am plimbat pe baieti sa-mi gasesc o geaca), MediaGalaxy (ne-au uitat baietii cand au dat de boxe auto) si apoi la un suc/bere (pt Adi ) in DejaVu (daca nu ma insel). O seara minunata! Apoi, din pacate, s-au cam impartit pijamalele, si a trebuit sa plecam fiecare in treaba lui: unii la munca, altii la drum, si altii mai norocosi... Acasa in pat la somn!
                            Prezenti, ca da obicei: Bad_Wolf (Andrei), tokragua (Adi), cristivsb (Cristi) si Andreea, mult-asteptatii ovy22@ (Ovi) si bolo (Andrei), si... ReBe (Paula).

                            Am vazut un MAM pe drum spre Sibiu... Fiind o masina inchisa la culoare (habar n-am daca era Logan sau daca era macar cu numar de Sibiu - abia prea tarziu am observat numarul) m-am gandit instantaneu la sibian, dar din pacate nimeni nu avea numarul lui de telefon... Acum il am in ambele telefoane!


                            Nu mai intrasem de alataieri pe forum... 1020 de posturi noi... Am avut ocupatie in ultimele 3 ore si jumatate Acum pap, apoi o sa copiez pozele si filmuletele in PC. Nimic spectaculos din pacate :-ss Calitate (atat video&audio cat si foto) foarte slaba.
                            In cautare de soft pt prelucrare video.
                            Last edited by ReBe; 21 October 2008, 16:12.
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • Faina atmosfera am creat aseara ,imi pare sincer rau ca nu a fost si d-nu Valeriu sa fi ras putin si multi altii nu au fost.
                              Miar fi placut sa fi fost toti si Blackufo si Jac si .... Asa mai departe .S-a facut si o liniuta la care ... Stim noi c a iesit ... nimic rau stati linistiti .Data viitoare sa veniti mai multi ca poate iasa o distractie mai klumea .
                              SI daca tot vb de distractii stiu ca e prea devreme da sincer miar face placere sa petrecem revelionul 2008-2009 in familie adica LOGAN CLUB c ziceti astept pareri
                              1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                              ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                              Comment


                              • Dap, frumoasa intalnire ieri. Si frumoase scule am fazut in Media Galaxy ,

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google