Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rebe ast sa pui pozele si filmele da vezi in c stagiu ma pui )
    1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
    ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

    Comment


    • Sorry guyz, azi chiar nu am avut timp Promit ca maine le postez! Le-am primit si cele de la Andrei (Bad_Wolf), o sa i le cer si celuilalt Andrei (bolo) si o sa le pun pe toate! Inclusiv filmuletele!

      Ovi (ovy22@), stai linistit, dupa pozele in care Andrei (bolo) ma strange de gat, tu o sa pri f normal!

      sibian, eram cu Andrei (bolo) in drum spre Sibiu, de la Medias. Pe la Rusi, chiar inainte de accidentul ala... Daca ai fost p-acolo, prin serpentine, stii. Logan rosu toreador... B 41 SIX.
      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

      Comment


      • sibian, se pare ca a primit ban, din cauza ca si-a promovat masina pe alte threaduri, cu toate ca a fost atentionat de catre moderatorul darksid3 de mai multe ori.
        Ma abtin sa fac comentarii, pana nu vorbesc si cu sibian, asa ca-l invit sa vina sambata la intalnire sa-l cunoastem si sa discutam si aceasta problema.
        Last edited by valeriu61; 22 October 2008, 11:55.
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • Vreau sa imi cer scuze pt ca nu m-am tinut de promisiune... Ieri am ajuns acasa tarziu si am inceput sa upload-ez pozele... Si mi se inchideau ochii. Nici nu-mi mai aduc aminte ce si cum, dar la un moment dat am inchis explorer-ul si m-am trantit in pat... In ultima vreme parca am uitat cum e sa dorm noaptea!

          Ovy (ovy22@), mersi mult pt programele alea!

          Aici sunt pozele. Din pacate, pozele facute cu telefonul meu arata rau de tot, clipurile sunt de calitate fff proasta... Nu am reusit sa le tai. Inca incerc.
          Attached Files
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • REBE numai atatea poze ai pus ?
            Parca erauu mai multe nu ?
            hai nu ma dezamagi , mai pune niste poze
            1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
            ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

            Comment


            • Ovy, in telefonul meu au fost mai putin de 10 poze iar de la andrei am primit vreo 15-20... Si filmuletele... De groaa atat imaginea cat si sunetul. N-au fost deloc multe, sa stii. Sa speram ca facem maine mai multe... App, care ne vedem maine?
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • Neata' Rebe sau mai bine zis noapte buna ca vad ca ai postat "Azi, 03:52 "
                Cu pozele cam asa-i , sunt putine si de calitate nashpa ata ete .
                Maine sunt eu sunt prezent si sper sa vina si restul populatiei in numar cat mai mare, sa speram ca si vremea va tine cu noi macar cateva ore. Am mai fost pe la locul de intalnire si pot sa spun ca s-a mai asfaltata inca odata parcarea si acum este chiar locul de intalnire ideal.
                Deci, incep eu lista :

                1. Bad_Wolf
                2. ...........


                PS: Te asteptam si pe tine sibian , nu iti trebuie invitatie special sa vii , si pe alti doritori care numai vizualizeaza forumul nostru.
                sigpic

                Comment


                • 1. Bad_Wolf
                  2. Cristivsb si poate andreeavsb
                  3..........

                  Apropo, i-am facut si ei un cont, sa nu fiu rau

                  Comment


                  • LOL, pai e acelasi , am inteles ca a primit ban Sorin al nostru pt. Ca facea reclama pe forum , oricum este bine venit sa ii vedem masinuta si sa-l cunoastem .
                    sigpic

                    Comment


                    • Poai care-l sunam sa vedem daca vine sau nu?
                      ca poate nu mai intra asa de des pe forum...La telefon zic ca e mai sigur
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • Asa, am reusit si eu sa scot acele cateva poze si un filmulet din mobil, de la intalnirea fulger
                        sorry de multi-post dar la postul cu poze am asteptat 10 minute sa le bage, si intre timp am postat celalalt rog a se cupla posturile daca se poate
                        @vali007 : sa vedem, io nu stiu sigur...
                        Attached Files
                        Last edited by bolo; 24 October 2008, 12:25.
                        Life is short...play more!
                        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                        Comment


                        • Luni pe 10 noiembrie ajung la Sibiu, faceti o intalnire "Fulger" sa mai stam la un pahar de vorba?

                          Comment


                          • Cum sa nu Vali , ne intalnim , tu hai pe la noi sa ne zici pe la ce ora, poate ajungi si tu in Valea Aurie sa vezi NOUA parcare .....Te asteptam !
                            sigpic

                            Comment


                            • In principiu dupa ora 17, dar mai vb atunci cand se apropie momentul. Oricum o sa stau in Valea Aurie la un prieten.

                              Comment


                              • Da vali, ne intalnim in 10 noiembrie. Te asteptam!

                                BTW: La multi ani valeriu61, sanatate si multe "succese"!
                                Last edited by cristivsb; 24 October 2008, 15:09.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google