Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trei intrebari din partea LCPitesti:
    -cand aveti intalnire in weekend-ul 15-16 noiembrie?
    -in ce loc?
    -cate Loganuri au loc acolo?
    Ne macina un gandAsteptam raspuns si revenim cu detalii
    Last edited by viorelu; 5 November 2008, 10:40.

    Comment


    • Vreau sa va anunt ca luni pe data de 10 noiembrie ajung in Sibiu si as dori sa ne intalnim pe la ora 5-5:30 in parcarea din Valea Aurie. Din pacate marti ma intorc in Iasi. Daca poate cineva sa vina, multumesc anticipat.

      Comment


      • Originally posted by viorelu View Post
        Trei intrebari din partea LCPitesti:
        -cand aveti intalnire in weekend-ul 15-16 noiembrie?
        -in ce loc?
        -cate Loganuri au loc acolo?
        Ne macina un gandAsteptam raspuns si revenim cu detalii
        Pai incap linistit vreo 50 de loganuri in parcarea respectiva sigur intalnirea o sa fie sambata deci in 15 ora nu o stiu sigur dar o sa va raspunda organizatorul intalniri
        Degeaba gandesti daca esti prost!

        Comment


        • Incap masini stati linistitt. Intalnirea se face in data de 15 noiembrie la ora 17 deobicei, dar daca vreti o putem organiza si mai repede. Cum vreti, noi suntem deschisi oricarei sugestii.

          Vali007: eu voi fi prezent la 5.30 luni, sunt sigur ca si restu vor veni

          Comment


          • Am crezut ca ati trecut la alta ora de intalnire, ca se intuneca destul de repede acuma ..
            Degeaba gandesti daca esti prost!

            Comment


            • viorelu, de regula ne intalnim sambata de la ora 17, daca va convine sa veniti duminica, atunci poate ne intalnim pe la amiaza, chiar si sambata ar fi bine pe la ora 14-15 (ca sa prindem ziua). Oricum mai vorbim.
              vali007, luni la ora 17, 30 voi veni si eu.
              need4speed, oricum intalnirile sunt nocturne, pentru ca se prelungesc pana la 2 noaptea prin cluburi
              Last edited by valeriu61; 5 November 2008, 12:02.
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • Dupa intalnirea noastra de sambata asta va comunicam ce am hotarat si stabilim si alte detalii...
                Multumim de raspuns

                Comment


                • Va asteptam cu drag! O sa discut si cu bolo, abia mai are timp sa respire. Sa speram doar ca nu va pleca din nou in Germania... Pt ca e destul de posibil Daca nu... Cine se ofera sa ma ajute si pe mine sa particip?
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • Va asteptam dragilor ....Daca va hotarati sa veniti la Sibiu ne facem programul dupa voi, noi oricum ne intalnim f des la o bere, un club, un kebab

                    Vali007 si eu o sa fiu prezent bineinteles , te asteptam !!!

                    As vrea sa propun pentru viitoarele intalniri sa modificam totusi ora intalnirilor saptamanale sa mai prindem si noi putina lumina afara, pe noapte nu prea poti sa vezi sau sa faci nimic la masina daca ne apucam de vreo modificare, plus ca nus e mai vede cat de curata e masina me deobicei
                    Sa vorbim de chestia asta sambata , eu zic ca ora 16 ar fi ok , mai ramne sa discutam !
                    Last edited by Bad_Wolf; 5 November 2008, 13:25.
                    sigpic

                    Comment


                    • Plus ca se mai face si friggg... :-ss Sa vedem cum poate fiecare
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • Eu vreau sa merg la bazna si la balea, daca mai sunt doritori de o excursie in weekendu ala ma refer la data de 15 16 poate ne adunam si facem o plimbare pana la munte sau o tura la bazin .
                        Degeaba gandesti daca esti prost!

                        Comment


                        • Poi Bazna e la vreo 15 km de Medias... Sa vedem daca reusesc sa-l dezbrac pe bolo in slip
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • Ai un vot pentru Balea de la mine sa vedem care mai doreste care mai pofteste

                            PS: Acum am vazut ce o postat Rebe ... LOL
                            sigpic

                            Comment


                            • ReBe , e asa de rusinos Bolo ? Orcum daca mergem mai multi loganisti facem baie fara slip ) ca suntem in familie
                              Bad_Wolf eu zic ca la balea sa mergem duminica dimineata sa prindem si telecabina sa urcam la lac sus , cu masina o sa fie accesibil doar pana la balea cascada
                              Last edited by need4speed; 5 November 2008, 15:25.
                              Degeaba gandesti daca esti prost!

                              Comment


                              • Vreau si eu la Balea!
                                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google