Zona Comercială SIBIU - Vânzare/Cumpărare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zona Comercială SIBIU - Vânzare/Cumpărare

    Deoarece fiecare mai are ceva de vandut sau doreste sa cumpere am creat acest thred sa ne desfasuram in voie ON Topic !!!
    Last edited by vyp75; 8 March 2013, 19:47.
    sigpic

  • #2
    Vand serigrafie consola aer cu AC pentru PH1

    Dupa cum scrie si in titlu vand una bucata serigrafie de la conslola de aer pentru PH1 cu AC poate se potriveste si la cel fara AC.
    Dupa cum se observa in poze doar punctele rosii de la cald/rece sunt colorate in rest toate simbolurile sunt transparente si se configureaza cum ii cade bine fiecaruia adica daca puio coala alba in spate la serigrafie toate simbolurile apar albe respectiv culoarea care este luminata din spate. Ex: Lumina ALBA in spate si coala A4 scoasa la imprimanta verde fixata in spate simbolurile se vor vedea VERZI.

    Id pentru mess: meen _ undernet

    Pret fix 30lei nu livrez ca nu se merita.
    Attached Files
    Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
    În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

    Comment


    • #3
      Originally posted by huffy
      Prin programare a uneia sau mai multor chei rezolvă problema vechilor chei, furate sau pierdute care găsite de anumite persoane pot duce la furtul din si de autoturism.
      In momentul programării cheilor noi,cheile vechi,pierdute sau furate sunt şterse la noua programare,devenind neutilizabile.
      Cheie telecomanda (cu butoane)-150 lei
      Cheie simpla (cu cip)-100 lei
      Perechea (una simpa si una cu telecomanda)-230 lei
      In pret intra cheia fara partea metalica si programarea ei pe masina.Partea metalica se poate copia la centrele de copiat chei.
      In cazul pirderii ambelor chei,cind deplasarea cu autoturismul devine imposibila,ma pot deplasa la fata locului.
      Programarea cheilor se face numai dupa demonstrarea proprietatii asupra autoturismului !

      Remapare
      Logan 1.4 MPI , Logan 1.6 MPI , Solenza 1.4 MPI

      Plafoniera cu led:
      - simpla cu un modul dublu - 25 lei
      - dubla cu modul dublu si un bec - 30 lei
      - tripla cu modul dublu si 2 becuri - 40 lei
      Contact:
      huffy1976@yahoo.com
      Telefon:0722.464.922 sau 0744.100.626.
      Valabil in continuare.
      Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

      Comment


      • #4
        Zilele acestea am drum spre Cluj si la intoarcere (30 septembrie) am posibilitea sa resoftez masini din LC Sibiu. Cei care doresc sa ia legatura cu mine, ma pot apela la 0751.194.100.

        Cu respect,
        Doc
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • #5
          Tapiterie Logan Black Line

          Vind tapiterie noua,originala,de Logan Black Line,varianta cu 4 tetiere si buzunare pe spatarul scaunelor din fata.
          Pret 160 lei.
          Attached Files
          Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

          Comment


          • #6
            Vand o pereche de bocanci tip militar cu catarame, sunt marimea 43, noi. Au piele si pe portiunea unde sunt cataramele, pana sus, deci fara apa la picioare iarna. Pret 100 de lei, fix. Cei interesati, lasati va rog pm.
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Hop si eu!

              Vand Alcatel OT-991 cu ultimul iGO instalat si harti din Europa - 400 RON. Detalii despre telefon gasiti pe "nenea gugle" sau ma sunati si vorbim!!!

              Gravare oglinzi auto antifurt cu laser 65 lei. Pentru detalii sau comenzi dati-mi un PM!
              Last edited by MishuOT; 25 February 2013, 21:26. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                Are cineva plasticul/grilajul dreapta sus de la capota motor ,am reuşit să rup un pic.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Vand Samsung Galaxy S M110S, cu ultimul iGO instalat si harti din Europa - 550 RON. Detalii despre telefon gasiti AICI unde este comparat cu Galaxy S varianta cunoscuta pe la noi!!!
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    Schimb Galaxy S1 cu S2 + diferenta din partea mea de 200 lei!!!

                    Comment


                    • #11
                      de vanzare

                      Originally posted by MihaiB
                      Vand bloc clima PH2 cu AC. Este nou. Pret 80 RON. Detalii pe PM.
                      Am atasat si pozele...
                      anunt valabil...accept si schimburi; negociabil
                      Attached Files

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by marian d
                        vand golf 3 din dotare motor 1.4 taxa inmatriculare platita si nereturnata euro 2 itp pana in octombrie 2014 taxe la zi tel 0744761068

                        poze neaparat cu masina
                        uite si o fotografie
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          Vinde cineva in Sibiu sau imprejurimi parfum Guma turbo?

                          Comment


                          • #14
                            Keanurev de la Cluj vindee asa ceva!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • #15
                              vand suport inhibitor cu doua comutatoare pentru incalzire scaune 75 lei totul
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google