Sigla LoganClub SIBIU - Pareri Si Sugestii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sau asa pe negru si simplu.... mai ieftin....
    Attached Files

    Comment


    • Daca e so luam dupa cost pe alb ar fi mai ieftin , acolo nu trebuie sa foloseasca deloc toner, vezi ceea de la Brasov, si apropo este intanire nationala asta de la Sibiu

      Stiu ca la bannerul meu am folosit poza pe fundal dar , am zis, ca va fi mai reprezentativ si mai frumos totodata. Intalnirea Nationala este una singura pe an si daca avem privilegiul sa se desfasoare la noi in oras, trebuie sa avem un banner frumos si elegant , mai ales ca totii ochii vor atintiti spre noi 2 zile... trebuie sa avem cu ce ne mandrii

      @Rebe: Ma bucur ca iti place flyerul, fonturile se pot schimba la cerere, dar in varinata asta se vad f bine pe hartie A4 si scos alb/negru , am facut cateva teste la lucru la imprimanta laser (nu am color) , si pentru o multipicare rapida putem folosi si varianta alb negru, fiecare isi poate printa flyerele .....
      Frumos ar fi sa fie color, mi-ar palce f mult dar in lipsa sponsorizarilor , putem adopta si varianta alb/negru in viitor.
      Last edited by Bad_Wolf; 11 May 2009, 19:39.
      sigpic

      Comment


      • E ca si cum am pune poza cu orasul pe flyer... Mai degraba tot ceva cu masinutze, daca tot e sa fie.
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • am mai incercat ceva....
          a! si cu flyerele... daca le-am face ca niste carti de vizita???
          Attached Files
          Last edited by jac; 11 May 2009, 20:10.

          Comment


          • Deci daca tot facem ceva, de ce ne zgarcim ca nu inteleg??????Vrem nationala? da!! na atunci sa facem un lucru frumos....strangem o suma mica de bani si ne descurcam.... flyerul propus de tine e bun andrei, ce mai trebuie prelucrat sunt fonturile in rest....... well done! Bannerul poate sa fie pe orizontala dar eu zic ca e mai convenabil sa-l facem pe verticala, deoarece il putem agata oriunde in natura(pom etc.)
            Last edited by cristivsb; 11 May 2009, 20:34.

            Comment


            • Revin cu alt model de banner pentru intalnirea nationala ...
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Dragii mei, flyerele au plecat spre tiparire, in varianta de saptamana trecuta!
                Acum, va rog " sa ne spargem capetele" cu modelul de banner!
                Parerea mea e ca un banner mai simplist e mai cochet decat unul super incarcat in culori si imagini!
                Nu uitati deasemenea, deviza intalnirilor, si anume ...... restul e LOGAN
                Last edited by sibianul; 11 May 2009, 22:56.
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Ce inseamna la tine simplist, un text pe un fundal alb ? Din ce s-a propus pana acum (asteptam oricum si varianta lu' Rebe) care e pe gustul tau ..... care este pe gustul vostru dragi prieteni !
                  sigpic

                  Comment


                  • Parerea mea e ceva de genul asta, pe un fundal alb, iar ceea ce e scris cu galben sa fie albastru inchis, iar "logo"ul sa fie rosu sau negru!
                    Poate incerci tu Andrei o varianta de genul.... ce zici?
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Zicea cineva ceva de banner?

                      Am facut si eu unul, ceva intre cu si fara poza Pozele le-am pus mai mult sau mai putin la plesneala, stiam ca vreti si voi sa fie ceva cu sigla sibiului asa ca am imbinat utilul cu placutul; poza de la Deva nu trebuie sa lipseasca iar ce am uitat sa pun a fost poza de la Brasov, in care suntem toti cocotati pe scari cu banner-ul in brate; si, bineinteles, o poza cu Sibiul, sa stie oamenii unde sunt Sper sa va placa, astept sugestii, nu laude
                      Attached Files
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • PS: Imi place a 2a varianta a flyer-ului facut de jac (#229). Putem vorbi cu Cristi_Xp si cu prietenii nostri care mai au site-uri, sa facem bannere (digitale) in genul flyerului de diferite dimensiuni pentru mediatizare.
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • Draguta bannerul tau Paula, dar pozele alea sunt prea mici, daca e sa fie bannerul de dimensiunile celui de la Brasov, pozele alea nu se vor vedea si nu cred ca vine nimeni sa se uite atent ce-i acolo, vor fi ocupati cu alte activitati, asa ca ori cu poza mai reprezentativa a Sibiului ori fara , zic eu ! Si deobicei bannerele sunt pe orizontala , cel pe verticala este folosit la postul pe stalpi , avand in vedere ca noi nu putem face asta si il vom folosi bannerul pentru o intalnire de 2 zile nu cred ca e cazul sa ne agitam iar referitor la bannerul digital, mai bine promovam loganclub.ro. Ideea e bunicica dar hai sa ne concentram acum asupra esentialului .
                          sigpic

                          Comment


                          • Blackufo, iti multumesc mult pentru sigla.. Arata super bine ZNU-ul meu.. In weekend vreau sa-mi montez si suporturile de numere cu LOGAN CLUB...

                            Comment


                            • Paula acum am vazut, te-ai grabit putin cu data (25-56 iulie), sau vrei sa tina mai mult intalnirea asta national, si eu vreau

                              Va propun doua noi modele pt. banner !!! M-am axat pe buget , deci este ceva mai putin colorat , am inclus stema Sibiului si binecunoscutul motto ... restul e Logan , copyright by Sibianu

                              LE:
                              Attached Files
                              Last edited by darksid3; 12 May 2009, 11:14. Reason: post consecutiv
                              sigpic

                              Comment


                              • Propun modelul ce l-a facut paula, daca il vom facem de dimensiuni mari, el va iesi excelent.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google