Sigla LoganClub SIBIU - Pareri Si Sugestii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, este vorba de prima varianta din postul 353, care a fost aprobata de majoritatea membrilor.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • Daca va hotarati la un model pana sambata 5.sep.2009 Vreau sa stiu cat ar costa sa imi aduceti o sigla care sa o pun in locul la asta din fabrica ce o am acum si care pe zi ce trece se EXFOLIAZA ) raman cu o sigla blank cat de curand
      Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
      În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

      Comment


      • sigla deja e aleasa si noi o avem pe masini de cateva saptamani,
        cred ca mai au baietii un set si pentru tine
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • Asta-i sigla.
          Attached Files
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • Este foarte faina si as vrea si eu una am vazut-o si live la unii dintre voi pe masini dar un pret ceva aproximativ... ca sunt cam stramtorat cu finantele.... am vrut concedii acum stau si fac economii
            Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
            În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

            Comment


            • Siglele se vand la pret de criza 4 lei setu fata/spate ... afacere tata !!!!
              sigpic

              Comment


              • e bun pretul, macar atat imi permit. Sambata daca pot ajunge in posesia unui set ar fi bine multumesc anticipat
                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                Comment


                • pai 4' lei este pret de criza'...cu banii astia mai bine cumperi o paine si saturi toata familia'...'

                  Comment


                  • da ce familie mica ai de le ajunge o paine...is toti ca tine?
                    sper ca stii de glume d-astea ala bucale
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • mai bine bei o bere
                      CrAzY_WolF

                      Comment


                      • noi mancam fara suparare o paine in 2' zile'...dar se vede cum suntem'...unu si unu'

                        Comment


                        • berea este aliment '...asa ca o poti folosi pe post de mancare'

                          Comment


                          • decat sa mananci o felie de paine mai bine bei o bere k da aceeasi energie calorik
                            Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                            Comment


                            • cit costa sigla cu logan club si de unde o pot procura?

                              Comment


                              • Vorba unui coleg, pret de criza...4 lei setul!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google