Adrese,telefoane Utile Sibienilor.......

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pe Tiglarilor nr.40 este o firma de infoliat geamuri, cu preturi OK, omologare RAR, la care urmeaza sa pun "acoperis" pe golan!!!

    Comment


    • #17
      un electrician in Medias stie cineva? ...am ramas fara curent ... cu multumiri anticipate,

      Bogdan

      Comment


      • #18
        Bogdane, daca erai in sibiu te ajutam cu mare placere. Sorry, nu stiu pe nimeni din medias sa fie electrician

        Comment


        • #19
          Eu sunt din medias incearca pe varianta la ilarie sunt super baieti de acolo!

          Comment


          • #20
            salut baieti...un ajutor de la voi se poate?? imi trebuie si mie nr de telafon al lui Cristivsb....care ma poate ajuta astept un sms la 0766.257.147.....mersi mult si toate cele bune
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • #21
              salut. sunt in sibiu/selimber si as avea nevoie de o varianta ajutatoare la o baie de ulei sparta. astept pm

              Comment


              • #22
                colega bignc ,da te rog o pagina inainte si o sa aflii detalii de la meen,cred ca postul cu nr 14............bafta.
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • #23
                  salut.

                  in primul rand mii de multumiri pentru SIBIANUL care m-a ajutat ra sezolv cu baia de ulei (post 21).

                  pentru cei interesati m-a costat 1000 ron (baie, garnitura, ulei, filtru ulei + manopera care a fost foarte mica)

                  Comment


                  • #24
                    BigNC, pentru putin si ma bucur daca ti-am fost de folos!
                    Ori de cate ori pot sa te ajut, cu draga inima!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • #25
                      Preparare vopsea

                      Stie careva un laborator de preparare vopsea in Sibiu???

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by valeriu61 View Post
                        Ia uitati ce zic domnii acestia de la SC Creative Glass. Srl:
                        Folii solare auto, profesionale, omologate RAR si autorizate de politie.
                        25 modele si culori etc. 7 ani garantie.
                        Reparatii parbrize: incalzitoare lunete si slefuiri zgarieturi sticla
                        str. Fanului nr. 12 (incinta "Libertatea") Sibiu, tel 0746376602
                        am tot incercat sa trimit mesaj pe forum dar nu am reusit.sunt gabi de la libertatea.vreau sa fac ceva promotii pentru membri logan club dar nu pot posta anuntul.daca poti te rog sa-mi dai un tel sa stam un pic de vorba te rog.mai nou am deschis un atelier si la valcea.preturile pentru membri loganclub incep de la 250 ron pentru logan si laterale fata 50.eu zic ca e oksuna-ma te rog daca poti.multumesc

                        Comment


                        • #27
                          Salutare am vorbit cu creative 80 care monteaza foli auto si a zis ca daca ne adunam mai multi o sa ne faca reducere ce ziceti va bagati ?ca eu a-si fi interesat ms!

                          Comment


                          • #28
                            radu2008 - cand mai vi la intalniri ca expira filtru ala la mine in portbagaj.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • #29
                              Ce filtru?

                              Comment


                              • #30
                                daca nu il ia Radu il iau eu ,iar daca se face o reducere la aplicat folie ma bag si eu ,vreau sa pun pe fata ,oricum pun cu sau fara reducere.........
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google