Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • peste cati ani ?

    flo` ai incercat ce ti-am spus eu pe mess ?

    Comment


    • ce? :s am si uitat
      Nu-i bai...

      Comment


      • Hai ca e bine a-ti facut un mare pas reusind sa stabiliti o zi defapt chiar 2 zile in care va intalniti foarte bine.Poate mai atrage-ti pe cineva in anturajul asta cu motor
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • pai te avem pe tine . incercam amandoi sa vorbim cu cate un loganist din oras, dar dam greu de ei
          Nu-i bai...

          Comment


          • @FlorianYFL -Intra pe Calarasi, pe la primele posturi e un model de fluturas. Faceti un fluturas, il trageti la xerox si...prin oras cu ele, le puneti la stergatoare, le dati celor care au Logan etc. Bafta!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • stupize stupize
              Attached Files
              Nu-i bai...

              Comment


              • buey!bravo!imi place anuntul tau felicitari!
                Keep It Real! Keep It Simple!
                sigpic

                Comment


                • mai trebuie ceva schimbat la fluturas? o sa fie micootz , o sa iti arat in seara asta marian :P
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • Mai puneti si adresa forumului ca sa stie baietii unde sa intre si sa vada detaliile sectiunii Logan Club Ialomita de pe Logan Club.ro

                    Comment


                    • pai asta e doar un model , maine knd ajung la servici o sa pun o poza cu loganu de acolo sa ii scoata baietii numarul de inmatriculare.

                      PS: un moderator sa ne redenumeasca si noua topicul in LoganClub Slobozia
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • Foarte buna ideaa poate pana vin acasa va mai inmultiti
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • o sa ne inmultim k potarnichile. ce dq si cu data si ora fixa tot nu a ajuns nimeni azi am fost doar eu cu marian si masina lui...
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • nu...o sa ne inmultim ca iepurii!!ca aia o fac mai repede doar cu masina mea...da..ca a ta a vrut sa plece la urziceni ) asta e...poate intr-o alta viatza o sa fim mai multi
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • bai baietii am vorbit si eu cuun vecin...mi-a promis ca intra da cred ca nu a stiut sa faca cont sau altele...daca ma intalnesc cu el o sa-i spun sa vina miercuri si duminic la 19...si la fluturas nu cred ca e bine conjugat verbul a poseda...mai bine scriem detii...stem mai siguri

                              Comment


                              • da..bine ca ai vorbit cu vecinu tau.poate mai racolez si eu vreo 2...ca abia acum am realizat ca la scara cealalta am un vecin cu un logan
                                Keep It Real! Keep It Simple!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google