Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o sa fiu si eu acolo la o cafea(sper),pe la 20:30-21:00.poate ma lasa florian si pe mine sa particip ca ultima data m-a pus sa imi dau stickerele jos)))))
    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

    Comment


    • Ba ce carcotas esti, te asteptam si pe tine si restu care mai sunt sau care au spus ca vin...
      Nu-i bai...

      Comment


      • diseara iese cineva la o cafeluţă cv?

        Comment


        • Faci cinste?
          Nu-i bai...

          Comment


          • tot eu sa fak cinste?

            Comment


            • Se intrevede vreo intalnire azi?ca eu sincer nu stiu daca ajung...sunt in zugraveli
              Keep It Real! Keep It Simple!
              sigpic

              Comment


              • nu trebuia sa te mai deranjezi marianenici macar cu o intrebare.nu stiai ca nu?)))
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • Nu ne-am mai intalnit de ceva vreme. Deci sambata seara ora 21 as zice sa ne gasim cat mai multi . Va astept la Kaufland, eventual dati un telefon/sms.
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • ceva vreme? cred ca sunt vreo doua luni...oricum..daca nu plec pe nicaieri fac si eu act de prezenta..
                    Keep It Real! Keep It Simple!
                    sigpic

                    Comment


                    • Tu nu ai mai fost de 2 luni , noi ne-am mai gasit ai uitat?
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • cred ca o sa ajung si eu daca nu am altceva in plan...va gasesc pe acolo

                        Comment


                        • Pai ori vii ori nu vii sa stim ce facem, daca nu ma duc in alta parte daca nu vine nimeni....
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • as confirma ca vin...da pana nu se aduna mai multi nu garantez...dak e sa fie cv...strig prezent

                            Comment


                            • habar nu am...s-ar putea ca totusi sa am treaba sau ceva si sa nu ajung...nu promit nimic...

                              Comment


                              • Ti-e frica sa dai ochii cu Miu?
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google