Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai finul meu alimenteaza direct de la tiruri/cisterne Nici nu mai stie sa alimenteze de la pompa

    Comment


    • Originally posted by Ivan Marian View Post
      Pai finul meu alimenteaza direct de la tiruri/cisterne Nici nu mai stie sa alimenteze de la pompa
      asa i-am zis si eu da se da lovit...
      Nu-i bai...

      Comment


      • Pai ce...eu cand lucram la Omv,,,vedea breakul vechi benzina numai de la cisterne,,

        Comment


        • ai mai baieti ce naiba..chiar asa ma credeti..cred ca era o eroare si d-aia imi arata plin :P

          repede...sariti pe mine..eu vroiam sa arat ca am 2000 de km...si in loc sa imi urati la multi fara probleme..voi imi scoateti ochii ca de ce am plinu.. :-P am vrut sa ii fac consumu..si am mers cam 240 km cu 13 Litri..e bine?voi ce ziceti?
          Last edited by MarianS47; 21 June 2010, 21:28. Reason: Automerged Doublepost
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by MarianS47 View Post
            in loc sa imi urati la multi fara probleme..voi imi scoateti ochii ca de ce am plinu
            multi km inainte cu pozitiile aprinse pe radio )).

            consumu e bun, tinand cont ca te mananca pedala cand esti langa minee...
            Nu-i bai...

            Comment


            • Originally posted by FlorianYFL View Post
              multi km inainte cu pozitiile aprinse pe radio )).

              consumu e bun, tinand cont ca te mananca pedala cand esti langa minee...
              cand sunt cu tine...da..ma mananca...trebe sa recunosc...sunt ceva gen blanar sau talpaci..caum vrei sa ii zici stii ca ne mai duelam cateodata asa oricum tata a mers cu ea...si el doar 120 i-a dat pe autostrada pe la fetesti..cam atat...deci asta ar fi mai mult consum extraurban..ca prin oras cred ca ia mai mult
              Keep It Real! Keep It Simple!
              sigpic

              Comment


              • Finule,,te provoc sa ii dai talpa alaturi de mine pe autostrada sau macar de la Bora spre Drajna Te tine blana?

                Si tu consumul de 5,4% unde l-ai avut,,in oras,,sau in afara si cu ce viteza ai mers?

                Comment


                • nu ma provoca sa dau talpa cu tine..ca nu o sa pot sa ma tin dupa tine ) ai 16v totusi...eu am decat 1.4 daca nu ai uitat consumu e in felu urmator..am mers eu vreo 24km prin oras..apoi tata a facut restu de 180 in afara...cateva localitati..si mers pe autostrada...cam asta a fost
                  Keep It Real! Keep It Simple!
                  sigpic

                  Comment


                  • Tu ai si aer conditionat pe masina?
                    Oricum cred ca batranu a mers normal cu ea...Consumul este bun

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Marian View Post
                      sau macar de la Bora spre Drajna
                      Unul din cele mai periculoase drumuri. Se merge foarte haotic.
                      numar secundele

                      Comment


                      • nu am aer conditionat...si tata oricum merge in limite

                        Originally posted by Marius View Post
                        Unul din cele mai periculoase drumuri. Se merge foarte haotic.
                        da..este jale acolo..era sa o patesc intr-o zi...trebe sa deschizi ochii calumea
                        Last edited by MarianS47; 22 June 2010, 13:43. Reason: Automerged Doublepost
                        Keep It Real! Keep It Simple!
                        sigpic

                        Comment


                        • Aoleo..macar luai si tu cu aer,,pe caldurile astea..
                          Si Marius,,drumul ala era periculos si cand era plin de gropi,,,acu ca este ca in palma,,bice cat cuprinde.

                          Comment


                          • ii luam si cu aer conditionat..crezi ca eu n-as fi vrut?da n-a mai fost buget,ca de...doar e criza
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • cand o mai punem si noi de una mica baietii? asteptam propuneri
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • floriane cu vremea asta nu prea o sa fie curand...o sa vina ploaie in fiecare zi...doar sa stabiliti o data si daca prindeti va intalniti repede

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google