B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu 40 lei il iau nou cu tot cu suport

    daca te razgandesti cu ledurile florian...iti dau 50 leduri pe el
    Last edited by BlueStar_KWO; 28 March 2012, 14:49. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • http://www.daciashop.ro/proiector-Valeo ia vezi cat e unu nou. leduri nu doresc. merci
      Nu-i bai...

      Comment


      • pai ala pe care il ai e valeo?

        Comment


        • ambele sunt valeo
          Nu-i bai...

          Comment


          • am inteles...hai ca daca fac rost de bani il iau de la tine

            Comment


            • Micutule te sfatuiesc sa iti iei Valeo daca vrei sa faci o treaba.Iar ala la 40ron e super pret.
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • pai asta o sa si fac...dar mai astept un pic...c acumno tengo dinero

                Comment


                • Ce fel de actuator iti trebuie? Am eu ceva pe acasa si mi-ar trebui leduri. Da un telefon, ai numarul meu.
                  INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                  Comment


                  • pai actuator am facut rost de la cineva din galati...as mai avea nevoie de capace la masina sau proiector...mai am doar 40 leduri

                    Comment


                    • donez 2 invitatii pe filelist!!!

                      Comment


                      • Vand jante logan originale din fabrica, Pret 180.mai am 3 bucati
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu ai 4 buc?Ma interesa pe mine pentru cealanta masina.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • nu eu tineam rezerva de iarna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vand dvd video auto tv ,l-am cumparat anul trecut. putere 4 x 60 w Pret 700
                              difuzor subwoofer auto 500w pret 230 lei
                              Oglinzi manuale logan pret 40 lei
                              statie auto magnat edition two putere 600w am cumparato anul trecut pret 250 lei
                              modem internet cosmote pret 80 lei
                              jante logan originale 150 lei buc
                              tova originala logan 60 lei
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Razvy
                                Am si eu de dat urmatoarele:

                                1. DVD auto cu GPS, bluetooth, TV, are USB/2 SD (unul pt GPS, celalat pt poze/muzica/filme) - 700 RON - Card 2 GB Cadou
                                2. Camera video FullHD Benq DV S21, folosita cam 2 ore, cu garantie, pachet full (toate cablurile+card 2 GB) - 500 RON - garantia e pana in 12.07.2013
                                3. Un Laptop Fujitsu Siemens Amilo PI 2540 la 1000 RON. Laptop-ul are tasta punct sarita, dar functioneaza perfect. Pretul este usor negociabil si asigur la el si o garantie de 3 luni.
                                4. 2 tablete ePad de 7", noi noute, aduse din spania, la 400 RON/bucata - negociabil
                                5. Nokia 5230, pachet full, garantie in alb - 300 RON negociabil

                                In 2 trec prin zona, dar pot sa trimit prin posta daca sunt doritori pana atunci, sau ma puteti gasi in Eforie Nord
                                puneti poze!
                                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google