B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mariuscent
    replied
    Originally posted by Alex_MIU View Post
    Jokeru are doar 2 buc de spate scurtate/intarite.Ale tale pot fi scurse nu e problema treaba e sa nu fie tija stramba sau chestii de gen.
    Cand am avut de vanzare B8 -uri nu s-a inghesuit nimeni sa le ia le-am dat si la pret de pret,Sh nu cred ca vei gasi curand din simplu fapt ca sunt maxim 10 useri pe forum care au si nu stiu daca vor renunta la ele in viitorul apropiat.Poate ma trazneste pe mn Dumnezeu cu vreo reglabila si te fac cu amortizoare cine stie
    pai hai fa primu pas si da-mi alea....te apuci de strans pentru reglabila

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Jokeru are doar 2 buc de spate scurtate/intarite.Ale tale pot fi scurse nu e problema treaba e sa nu fie tija stramba sau chestii de gen.
    Cand am avut de vanzare B8 -uri nu s-a inghesuit nimeni sa le ia le-am dat si la pret de pret,Sh nu cred ca vei gasi curand din simplu fapt ca sunt maxim 10 useri pe forum care au si nu stiu daca vor renunta la ele in viitorul apropiat.Poate ma trazneste pe mn Dumnezeu cu vreo reglabila si te fac cu amortizoare cine stie

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    Originally posted by Alex_MIU View Post
    Vezi ca au bucurestenii de vanzare daca nu zi-mi si vorbesc si le poti face p-astea de le ai tu,bineinteles daca mai sunt in stare cat de cat buna.
    m-am uitat si eu pe aici.jokeru le-a vandut daca nu ma insel.oricum astept sa mai treaca vremea asta si tot sper sa gasesc niste bilstein b8 pe la baieti.daca nu, ma orientez spre un set nou.ale mele nu stiu ce sa zic alex in ce stare sunt....oricum,bune nu cred.si ca sa nu fac dublu post...il vand pe dansu(2din)!:650 negociabil,accept si unele schimburi.pt mai multe detalii raspund pe forum.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    Originally posted by Alex_MIU View Post
    Vezi ca au bucurestenii de vanzare daca nu zi-mi si vorbesc si le poti face p-astea de le ai tu,bineinteles daca mai sunt in stare cat de cat buna.
    daca nu ma insel jokeru are!

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Originally posted by mariuscent View Post
    Cumpar amortizoare logan scurtate si intarite sau bilstein B8.astept oferte sau ceva sfaturi unde as putea gasi.
    Vezi ca au bucurestenii de vanzare daca nu zi-mi si vorbesc si le poti face p-astea de le ai tu,bineinteles daca mai sunt in stare cat de cat buna.

    Leave a comment:


  • alex_dnk
    replied
    vand sau schimb urmatoarele piese :


    0720068342

    LOGAN:
    carene scaun logan- 20 ron
    set butoane geam electric spate logan + suportul - 80 ron

    SOLENZA:
    cochilii pt inchis usi fata solenza - 20 ron set
    bielete directie solenza cu servo (noi) - 40 ron 2 bucati
    prelungire bara fata solenza (noua) - 40 ron

    TRACTOR :
    pompa de apa tractor (noua) - 180 ron

    DACIA (1300, 1310, 1410)
    ansamblu stergatoare dacia (cu motoras) 1410 -50 ron
    antena radio plafon- 10lei
    arcuri dacia (noi) - 100ron

    bobina inductie - 20ron
    bloc lumini nou/origine - 25 ron
    burduf planetara (2)(nou) - 5 ron buc
    burduf schimbator- 7 lei buc
    bieleta antiruliu (noua)- 15 ron buc
    becuri far (inclusiv becuri galbene) - 10 ron bucata
    bucsa brat inferior - 5 lei buc
    bucsa tirant- 5lei buc

    ceas temperatura apa - 20ron
    corp superior pompa de benzina - 20 ron
    cremaliera (nou) - 5 ron
    cui pontou (nou)- 5 ron buc
    cuplaj volan (uzina) - 30 ron
    curea alternator (nou) - 5 ron
    capac delcou + lulea delcou+platina(noi)- 30 ron
    capac ulei oil rosu - 20ron
    ceas plafon (nou)- 30lei
    comutator stergatoare - 15 ron
    contact cu 2 chei (nou) - 20ron
    ceasuri bord dacia 1410 (51 872km) 30ron
    cablu soc (noi) - 14 ron
    cablu accelaeratie (nou)-10 ron
    cablu kilometraj 1310(nou) - 20 ron

    embleme dacia - 20 ron (toate)
    elice ventilator (plastic)- 20ron

    far+ semnal stanga - 35 ron
    filtru decantor benzina sticla (nou)- 5 ron
    furtun frana dacia (nou)- 6 ron buc

    jiglere 1410 Buzau - 5 ron

    luneta dacia 1410 + cheder - 50 ron
    lampa spate dacia (noua) 1410 -25 ron
    lampi laterale lucas rosii - 15 ron set

    proiector (3bucati)- 25 lei bucata
    pompa benzina noua- 35 ron
    placute frana(3 buc) - 20ron
    pivoti inferior Topoloveni (noi)- 20 ron
    Pivot superior Topoloveni (nou) - 20 ron
    Punte diode tip vechi Sacele - 25 ron

    Rulment 35305 biconic Dacia - 50 ron
    Rulment spate 30204 A - 15 ron
    rulmenti fata-spate - 20 ron buc
    rulment presiune (nou) - 15 ron
    releu incarcare mecanic (nou)- 20 ron

    semicuzineti palier motor 1310 si 1410 (noi)- 40ron
    stop frana dacia 1410 (nou)- 25ron
    stop frana (cu semnalizare, blitz si joc de lumini) - 25 ron
    suport plastic pentru casetofon (2) - 10 ron /buc
    Simering distributie - 5 ron
    segmenti dacia (noi)- 25 ron setul

    Teu aerisire - 5 ron buc
    toba mica inox (2 buc)- 80 ron buc

    volan (renault) - 15 ron

    Leave a comment:


  • BlueStar_KWO
    replied
    Vand camera video digitapa aiptek ahd200.
    Detalii aici

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    Cumpar amortizoare logan scurtate si intarite sau bilstein B8.astept oferte sau ceva sfaturi unde as putea gasi.

    Leave a comment:


  • mar1u5
    replied
    vand adidasi NIKE originali nr.42.5 sunt noi nouti...ne purtati sunt trimisi din anglia pret 220ron neg...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • alex_dnk
    replied
    schimb jante aliaj pe 13(4x100) cu jante aliaj pe 14
    Attached Files

    Leave a comment:


  • brutus1789
    replied
    Un carenaj de la roata stânga-față, mai ieftin, are cineva?

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    Originally posted by Alex_MIU View Post
    Marius am plecat la lucru,daca o sa il mai ai cand ma intorc e bine venit.
    e pus deoparte!

    Leave a comment:


  • Golden^Brau
    replied
    Vand nokia 5230 , 3g , gps , camera 2mpx .bateria tine 3 4 zile. Pret 250 lei
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Marius am plecat la lucru,daca o sa il mai ai cand ma intorc e bine venit.

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    am eu alex....da-mi un tel si o rezolvam.dupa 19 oricand.e rezervatpentru donat!!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google