Discutii Non Auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discutii Non Auto

    Am vazut ca mai toate comunitatile si site-urile pe care le frecventez au si un topic cu filmulete,poze,inregistrari audio funny sau alte caterinci asa ca m-am gandit sa avem si noi.

    Sparg eu gheata cu un baiat care se crede mare "IMPRESAR"

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

  • #2
    si eu cu un filmulet cu vesnica problema din slobozia

    Apa potabila sau menajera! This is my last video on this account for my country, Now I have another cont. BYE!
    Last edited by FlorianYFL; 6 October 2010, 23:39.
    Nu-i bai...

    Comment


    • #3
      baaa....prea tare ala din filmuletu lu alex)florian...pe al tau nu il pot vedea....
      Last edited by FlorianYFL; 6 October 2010, 23:37.
      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

      Comment


      • #4
        stiu ca vi se pare mare filmuletul...dar sincer merita vizionat...ATENTIE CU GLUMELE LA VOLAN
        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

        Comment


        • #5
          da florian...sa pui linkul direct pt youtube...e mai sanatos ...il putem vedea direct
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • #6
            gata breee am modificat
            Nu-i bai...

            Comment


            • #7
              bv floriane cu filmuletu ala...m r t.....lor de jegosi....BlueStar_KWO....e lung filmu..ai avut dreptate..da e mult prea tragic frate...mai bine ne inveselim putin pe aici....oricum...cand a lovit-o pe gagica....ma uitam ca prostu ca nu imi venea sa cred..mai iei permisu ala sa ne inmultim si noi?
              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

              Comment


              • #8
                o fi real? luati si de la mn unu http://www.youtube.com/watch?v=LqlFu5D2Am0
                sigpic

                Comment


                • #9
                  mie asta mi se pare cel mai tare om...mai distrat ca asta nu se poate....
                  cel mai funny si cel mai tare om beat posibil caterinca rau de tot funny razi de mori amuzant tot ce vrei mai rar ca el mondial criminal de funny =)))) razi...
                  Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                  Comment


                  • #10
                    A sleep-deprived office worker accidentally discovers a black hole - and then greed gets the better of him...►Join Future Instagram https://www.instagram.com...

                    asta era filmuletul nu tiu de ce nu s-a postat...

                    Comment


                    • #11
                      iote la asta veche
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • #12
                        Original by Marian ) risc sa iau ban da e prea tare.
                        Attached Files
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • #13
                          ce tare!!!
                          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                          Comment


                          • #14
                            oricum poza e "gasita"...dar e prea tare
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              haideti sa ramanem on-topic, am sters devierile de la subiect

                              tot din problema vesnica

                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.



                              si una pentru tine mariuse

                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                              Last edited by FlorianYFL; 11 October 2010, 21:24.
                              Nu-i bai...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google