Propunere intalnire regionala LCS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Slobozia...Calarasi...aproape de Moldova,Dobrogea....hai pe treaba...nici in septembrie nu e tarziu pentru o gaseala...
    sigpic

    Comment


    • #17
      Ar fi prea in scurt Valeriu la ora asta daca s-ar fi vrut a fi in septembrie noi deja acum ar fi trebuit sa avem aranjat cu cazarea si alte cele, se poate face si acum nu e imposibil numai ca deocamdata suntem 2-3 din Slobozia care isi dau cat de cat interesul pentru a organiza ceva una e sa imparti sarcinile la 10 pers si alta e la 2-3 .
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • #18
        Hai Miu-le de abia astept sa revad Slobozia - mi-a lasat o impresie foarte buna , poate cu ocazia asta avem mai mult timp de stat la taclale.

        Stiu... este usor de zis, greu de facut insa suportul, macar moral, il aveti din partea noastra.
        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

        Comment


        • #19
          Canto nu sunt acasa vin abia pe 28.08 sunt plecat la datorie peste mari si tari .Alta ar fi fost situatia daca nu eram plecat.Cel mai sigur cred ca va ramane sa organizam pentru anul care vine in felul asta avem timp pentru a face toate pregatirile cel putin din partea mea daca se v-a organiza vreau sa fie ceva perfect sa nu lipseasca nimic si toata lumea care o sa participe sa plece de la Amara multumiti si cu nerabdarea de a participa si la urmatoarea editie a regionalei Amara.
          Last edited by Alex_MIU; 29 July 2011, 15:18.
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • #20
            Stiu ca esti plecat, mai tin minte, si oricum, istoria ne arata ca nationalele/regionalele facute asa in graba au fost prea putine realizate si mai ales .... cu real succes. Asa ca mai bine promiteti ceva pe la inceput sau la sfarsit de vara ... dar 2012.
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • #21
              Originally posted by Alex_MIU View Post
              Mariane ne-ai dat de gandit ce a inceput ca o simpla propunere/gluma vad ca se vrea a fi ceva serios Floriane pun biciu pe tine ia da o fuga pe la Amara pe la hoteluri si vezi numai de control asa ce preturi au si ce conditii sunt.
              Miule ai ras de mine la inceput cu ideea asta,,,dar sa va vad pe unde scoateti camasa
              O sa vin si eu la Amara cateva zile,,incepand de maine ca sa ma balacesc pe acolo si o sa dau si o raita pe la hotelurile din zona ca sa vad ce si cum!

              Originally posted by valeriuciprian View Post
              Slobozia...Calarasi...aproape de Moldova,Dobrogea....hai pe treaba...nici in septembrie nu e tarziu pentru o gaseala...
              Nu e tarziu,,,dar sa ne si mai balacim pe acolo si sa fie cald si bine,,,dar daca ducem vorba mai departe si ne unim mai multi poate iese ceva si in Septembrie si la anul apoi prin luna IULIE sau AUGUST sa o facem si mai lata !!!

              Comment


              • #22
                Cel mai bine ar fi pentru anul viitor. Acum e prea din scurt.
                Nu-i bai...

                Comment


                • #23
                  Ideea e foarte buna, probleme sunt legate de partea materiala.
                  Din pacate, eu n-am putut ajunge anul acesta la Nationala din cauza asta. Si nu sunt singurul..Cat priveste sponsorii, zona Baraganului este renumita pentru oamenii de afaceri care nu sprijina nici o initiativa, daca nu sunt "mobilizati" de campanii electorale, prefecti, primari etc. Schimba "gipanele" de doua ori pe an si nu pot dona o dubla de benzina!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #24
                    ai dreptate gusi...nu poti sa scoti nimic de la ei...

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Ivan Marian View Post
                      Miule ai ras de mine la inceput cu ideea asta,,,dar sa va vad pe unde scoateti camasa
                      O sa vin si eu la Amara cateva zile,,incepand de maine ca sa ma balacesc pe acolo si o sa dau si o raita pe la hotelurile din zona ca sa vad ce si cum!



                      Nu e tarziu,,,dar sa ne si mai balacim pe acolo si sa fie cald si bine,,,dar daca ducem vorba mai departe si ne unim mai multi poate iese ceva si in Septembrie si la anul apoi prin luna IULIE sau AUGUST sa o facem si mai lata !!!
                      Marian daca baietii de acasa cred ca pot organiza ceva pentru luna septembrie bv lor dar sunt mai multe chestii care pe mine personal ma fac sa cred ca nu o sa fie asa cum trebuie:

                      - multa lume in septembrie deja termina cu concediul si incep din nou activitatea la serviciu.
                      - in cazul meu si cred ca nu sunt sigurul e si lipsa de finante fiind la finele verii ,concediilor mai toti o sa fie cam in gaura cu banii.
                      -poate multi deja si-au facut alte planuri si chiar daca isi permit financiar si vor sa vina nu au cum din cauza programului pe care si l-au facut ,de vina fiind si noi ca ii anuntam pe ultima 100 de metri.
                      -o sa fie si putin mai greu cu organizarea fiind primu eveniment de acest gen neavand nici o tangenta cu cei de la hotel,primaria,lipsa sponsorilor.

                      Din motivele enumerate mai sus eu sunt de parere ca ar fi mai bine sa ramana pentru vara lui 2012 pana atunci se vor pune la punct toate detaliile poate gasim si ceva sponsori o sa anuntam cu 2-3 luni inainte astfel toti care au placerea sa participe isi pot "aranja" concediu pentru perioada respectiva au timp sa se pregateasca sufleteste si financiar etc.
                      Last edited by Alex_MIU; 29 July 2011, 20:29.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • #26
                        Pai la 110 de km de Bucuresti or sa vina la Amara numai de la noi vreo 50 de masini sigur,,la hoteluri iti trebuie putin papagal ca sa vorbesti cu administratorii si nu neaparat sa ii cunosti personal.
                        Cred ca si aia de la hoteluri ar fi bucurosi sa aiba peste 100 de loganisti din toata tara ca sa aiba si ei incasari dupa urma noastra,,care ar fi ala sa zica ,,ca nu ne primeste!!!

                        Comment


                        • #27
                          Dupa cum am zis,,,am fost 3 zile la rand la Amara atat la plaja din Mircesti cat si la cea de la UGSR.
                          Am reusit sa vorbesc doar cu directorul de la Hotel Parc,,cel de langa plaja Mircesti si la preturile afisate la receptie se acorda bineinteles si DISCOUNT pt grupurile mari ca noi LOGAN CLUB.
                          Preturile afisate erau cam asa:
                          ---Camera single 110 lei
                          ---Camera dubla 130 lei
                          ---Apartament 170 de lei
                          Preturile includ mic dejun pt 2 persoane si bineinteles din aceste preturi se ofera si o reducere,,in functie de cat negociem cu ei!
                          Plaja Mircesti este la 150 de metri de hotel iar persoanele care stau la hotel beneficiaza de intrare GRATUITA PE PLAJA!
                          Meniul urmeaza sa il primesc eu pe e-mail si apoi vi-l comunic si pe asta !

                          Dupa cum vedeti si voi din poze este loc destul de scaldat si de bronzat si mai au si bazin pt copii mici,,sezlonguri au,,umbrelute au,,terase sunt,,,ce sa mai RETETA PERFECTA pt o intalnire la anul!

                          Ps...au amenajat si plaja UGSR,,,daca voi cei din Slobozia nu stiati ,,,e frumos si acolo,,,dar e mai misto la Mircesti !!
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            Vreti sa stiti ce inseamna sa organizezi ceva ....? ... sa stiti ca se poate ...trebuie vointa si pasiune..in rest ...membrii uniti in idei ,finanate sau sponsori..ideea e buna ...mai urmeaza sa stabiliti o data ..sa o anuntati in Ianuarie ca acum e prea tarziu si prea devreme ptr asa ceva ...
                            Aveti sprijinul meu ....si implicarea mea ....doar sa vreti..si va ajut sa facem ceva.....
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Ivan Marian View Post
                              Dupa cum am zis,,,am fost 3 zile la rand la Amara atat la plaja din Mircesti cat si la cea de la UGSR.
                              Am reusit sa vorbesc doar cu directorul de la Hotel Parc,,cel de langa plaja Mircesti si la preturile afisate la receptie se acorda bineinteles si DISCOUNT pt grupurile mari ca noi LOGAN CLUB.
                              Preturile afisate erau cam asa:
                              ---Camera single 110 lei
                              ---Camera dubla 130 lei
                              ---Apartament 170 de lei
                              Preturile includ mic dejun pt 2 persoane si bineinteles din aceste preturi se ofera si o reducere,,in functie de cat negociem cu ei!
                              Plaja Mircesti este la 150 de metri de hotel iar persoanele care stau la hotel beneficiaza de intrare GRATUITA PE PLAJA!
                              Meniul urmeaza sa il primesc eu pe e-mail si apoi vi-l comunic si pe asta !

                              Dupa cum vedeti si voi din poze este loc destul de scaldat si de bronzat si mai au si bazin pt copii mici,,sezlonguri au,,umbrelute au,,terase sunt,,,ce sa mai RETETA PERFECTA pt o intalnire la anul!

                              Ps...au amenajat si plaja UGSR,,,daca voi cei din Slobozia nu stiati ,,,e frumos si acolo,,,dar e mai misto la Mircesti !!
                              O sa dau o tura si pe la cei de la Ialomita sa vedem ce preturi au.In hotel ai fost Marian?Plaja de la UGSR stiu ca incepusera sa puna gard nou prin luna iunie acum nu am mai fost sa vad ce si cum.
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • #30
                                Nu vezi ca au luat pana si podu de la UGSR si e si apa mica cu pietre la mal , nu stiu cum e la Ialomita acolo langa UGSR
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google