Intalnire Regionala 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Amara conduce detasat pentru ca au votat cei care sunt in apropiere ;)

    Comment


    • #17
      Pai daca au votat cei din apropiere, votati si voi cei ,,de la departare'' sa vedem unde am putea sa ne intalnim anul asta !
      LOGANIST CONVINS !!!

      Comment


      • #18
        E un loc frumos Amara. Cei care vor vota ii asigur ca nu vor regreta, mai ales ca in ultimul timp hotelurile si-au amenajat plaje private unde au acces doar cei cazati. La Mircesti e aglomeratie mare
        Nu-i bai...

        Comment


        • #19
          Haideti va rog sa ne hotaram daca organizam sau nu regionala la Amara.Pe langa cele 2 pers care s-au implicat pana acum se mai implica cineva sa ne dea o mana de ajutor?Am nevoie ca unu sau mai multi sa ajungeti la Amara de luni incolo sa vedeti daca e liber la Ialomita pentru datele 10-11-12 august,sa veniti cu niste preturi la mancare,bautura si camere.Cam asta de inceput restu voi mai anunta pe parcurs.
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • #20
            am spus.o si pe la intalniri, o spun si aici...eu nu ma implic.

            Comment


            • #21
              eu ma implic...dar dupa bac si admitere...pana atunci nu prea pot

              Comment


              • #22
                Nu cred ca veti reusi sa organizati o regionala cu 2 persoane, Timp aveti, dar vointa?
                Megane II faza II 1.5dcI K9K

                http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                Comment


                • #23
                  Originally posted by iguana View Post
                  Nu cred ca veti reusi sa organizati o regionala cu 2 persoane, Timp aveti, dar vointa?
                  da poate nu avem nici timp...

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by iguana View Post
                    Nu cred ca veti reusi sa organizati o regionala cu 2 persoane, Timp aveti, dar vointa?
                    O sa vezi ca o sa organizam de unii singuri daca restul nu se implica.

                    Restul...multumesc de "sustinere".
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • #25
                      miu-le eu am spus...nu prea pot sa ajut pentru ca si eu sunt legat pana la urma...

                      Comment


                      • #26
                        Nu e nici o problema se v-a organiza regionala la Amara de persoane din afara LCS.
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • #27
                          Miule cand ma vezi pe mess dami un buzz sa vorbim.
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • #28
                            hai cu regionala ca au inceput sa imi placa.....multa bafta baieti!!!
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • #29
                              Dupa cum stiti intalnirea de la Amara a ramas valabila in ciuda numarului mic de participanti.As vrea totusi sa nu fiu singura gazda pe acolo,macar cu asta sa m-a ajutati daca cu alte chestii "nu ati avut timp".Din respect pentru persoanele care au placerea sa ne onoreze cu prezenta va rog sa va faceti timp sa treceti si pe la Perla in decursul weekendului cateva ore pe zi pentru a cunoste si voi ceilanti membrii,sa bem o bericica,sa facem un gratar etc etc.

                              P.S 10-11-12 august pentru cine a uitat pe ce perioada se desfasoara aceasta intalnire.
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google