Discutii Generale Logan Club Suceava

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    salut domnilor cand mai facem o intalnire si cu noiii membri ce zici ziko?

    Comment


    • #77
      Pai si eu as vrea sa facem o intalnire cu noii membri numai cu conditia sa vrea si ei.Cine vrea sa organizam o intalnire sa vina cu propuneri.Poate pe sfarsitul saptamanii viitoare,sambata,duminica.Va astept cu pareri si propuneri.

      Comment


      • #78
        Atata timp cat e in weekend... pe mine putetzi conta.....

        Comment


        • #79
          ziko pe duminica ar fi mai bine parerea mea dar hai sa vedem ce zic si ceilalti

          Comment


          • #80
            poate imi zice cineva si mie unde se pot schimba lederile din bord in suceava , asi vrea si eu sa le schimb alb cu verde daca se poate....dar sa fie si la un pret rezonabil

            Comment


            • #81
              Pt cei la care au iesit din garantie masinile, unde mergeti cu ea la revizii?


              pt vulpoiu, iti trimit pe mail detalii

              Comment


              • #82
                buna
                aveti cunva sigla locala a clubului ca am nevoie de o poza cu ea la rezolutie cat mai mare
                mersi
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #83
                  Nu avem inca o sigla a clubului din Suceava

                  Comment


                  • #84
                    Vara am ceva probleme cu preference-ul meu la stationarea in ambuteiaje, semafoare, etc, in mers un geam lasat de doua degete reduce temperatura habitaclului la un nivel satisfacator si anul trecut am gasit la unul din market-urile din Suceava (nu-mi amintesc care) un ventilator alimentat la 12 V. Saptamana trecuta marti am avut un drum prin Suceava si am luat la rand: Baumax, Carrefour, Auchan si Selgros si nu era la nici unul. Va rog pe cei care mai treceti prin raioanele auto ale acestor magazine si vedeti in raft un astfel de ventilator sa-mi dati un semn. Multumesc mult.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #85
                      si zici tu ca daca ai asta vara itzi este bine in masina?....la 30 de grade ?

                      Comment


                      • #86
                        Imi este putin mai bine, adica nu mai curge apa pe mutra. Insa pe spate pleaca din cand in cand la vale cate o picatura. Dar daca nu ai nici macar un astfel de ventilator pe o masina fara AC, esti mancat cand faci 5 metri in 2 minute (cum este acum cazul in zona Billa-Bazar). Si ventilatia masinutei pe treapta 3-4 stii ce galagie face. Eficienta ei e cam mica tinand cont ca bordul e incins atat de la antigelul motorului cat si de la soare. Deci rog frumos cand vedeti o astfel de morisca pe la vreun mall scrieti aici. Multumesc.

                        Comment


                        • #87
                          Prin Sfânta Inviere a Domnului Hristos,s-aveţi în casă pace si-un suflet luminos.Iar Tainele Divine :Iubirea şi Speranţa,Încrederea,Lumina,Să vă-ncălzească viaţa.De Sfînta Sărbătoare,S-aveţi suflet curat,Pască şi ouşoare.Va doresc un PASTE FERICIT din partea L.C. Valea Jiului!

                          Comment


                          • #88
                            Sanatate fericire si multi kilometrii fara probleme Paste fericit din partea LC Tg-Jiu
                            U can do It put ur Gas into it

                            Comment


                            • #89
                              Hristos a Inviat!!
                              Cred in prieteni...in vindecarea adusa de lacrimi, rasete si povesti impartasite si in legaturile formate din incredere si adevar. Cred in puterea mainii ce o strange pe alta in clipe de durere si in miracolul zambetelor si imbratisarilor spontane. Cred intr-o prietenie ca a noastra...
                              PAste Fericit !!
                              *****
                              sigpic
                              http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by urs View Post
                                imi este putin mai bine, adica nu mai curge apa pe mutra. Insa pe spate pleaca din cand in cand la vale cate o picatura. Dar daca nu ai nici macar un astfel de ventilator pe o masina fara ac, esti mancat cand faci 5 metri in 2 minute (cum este acum cazul in zona billa-bazar). Si ventilatia masinutei pe treapta 3-4 stii ce galagie face. Eficienta ei e cam mica tinand cont ca bordul e incins atat de la antigelul motorului cat si de la soare. Deci rog frumos cand vedeti o astfel de morisca pe la vreun mall scrieti aici. Multumesc.


                                kaufland 9 lei..... Acu 2 zile am vazut

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google