Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt deacord si eu cu ideea dar vino miercuri la mol si stabilim poate ne intalnim in razvad in parcarea de la primarie este spatiu destul si incap o gramada de masini si este usor de ajuns si din targoviste sunt doar 4 km!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • eu propun inapoi la stadion
      sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

      Comment


      • Nu daca nu ne intalnim la razvad sa ramana tot statia mol la stadion este multa mizerie si apoi la mol mai vedem si noi o masina una alta stam si zos la masa! Vorbim diseara la 18 la statia mol vine cineva diseara?
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • la mol chiar nu mai avem ce face ....dar nu ma bag ....voi hotarati , eu sunt un simplu simpatizant al clubului , si am participat mereu.....dar degeaba, intotdeauna au fost doar cativa loganisti

          Comment


          • Ne intalnim in seara asta la mol la orele 18 si stabilim ce facem in continuare cornelman are dreptate nu mai vin deloc loganistii din targoviste nu stiu nici eu din ce pricina sa fie devina criza sau lipsa timpului liber?!vedem inj continuare cum decurg lucrurile!?
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • Pai de ce nu mai vin oamenii?!?. Ba la stadion, ba la bezinarie, ba miercurea, ba duminica.
              Lasati o singura zi. Cum va spuneam mai demult, cea mai buna zi e Joia. Vinerea deja omu face bagaje pentru munte, mare, bunici, etc. Sambata si duminica marea majoritate vor sa fie in familie, sau sa se relaxeze. Lunea, martea, miercurea deja e stresul de inceput de saptamana. Joia pare cel mai oportun moment sa scapi de acasa in bratele amantei, la un pahar de bere, sau o dicutie automobilistica.

              Noi cu Opelul tot joia seara ne strangem. Chiar daca suntem o mana de oameni, eu ma simt bine. In plus, nu avem organizator, fotograf, pupincurist oficial. Ne vorbim pe forum, prin telefoane si totul e OK. Parte interesanta e ca inca nu avem concurenta desi ma gandeam ca Loganistii vor fi multi....

              Este doar parerea mea. Voi faceti cum va e voua mai bine!
              sigpic
              Vectra C. 1,6i

              Comment


              • Eu zic sa ramana si miercurea de la ora 18 la 20 si duminica de la ora 11 la 13 dar daca vad ca anul asta vine lume putina cred ca de la 01.01.2012 sunt obligat sa fac intalnirile la razvad in parcarea de la primarie asa nu mai consum nici benzina pana in tgv si suntem mai multi care vom veni numai sase loganisti stau in razvad!
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • buna seara!poze de la intalnirea de azi!
                  Attached Files

                  Comment


                  • multumim florin pentru poze dupa cum vedeti am fost doar trei luca si matei ,propun ca intalnirile sa se faca deacum incolo la swtadionul chindia targoviste sunteti deacord?

                    deci duminica30.10.2011 orele 11 13 ne intalnim la stadion sau la statia mol ce ziceti haideti sa votam?
                    Last edited by savoiu_rf 82; 27 October 2011, 00:17. Reason: Automerged Doublepost
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Liniste pe sectiunea targoviste ce ati patit dragi colegi!?
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Ai uitat si vizita mea rapida
                        sigpic
                        Vectra C. 1,6i

                        Comment


                        • Ma scuzi angi dar pozele le am facut dupa ce ai plecat tu le a facut florin te mai asteptam si la alte intalniri!duminica 30.10.2011 orele 11 13 ne intalnim la stadion da sau nu astept pareri pro si contra sa stiu unde vin loa stadion sau la mol?
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • cu cauciucuri m+s adica noroi + zapada sa inteleaga oamenii cu se poarta anu' asta'!

                            Comment


                            • Exact ai dreptate iuliane am inteles ca astea sunt acceptate de politie azi sa inteleg ca nu vine nimeni la intalnire din moment ce nu ati postat eu ma duc la 11 la stadion iar miercuri seara la ora 18 la mol pentru ca mie imi vine mai usor sa ajung la mol si nu la stadion prin hartoapele alea din valea voievozilor ! Va urez o duminica placuta alaturi de cei dragi si miercuri 02.11.2011 orele 18 20 ne intalnim la statia mol targoviste!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • pozele de azi in care apare si un opel care a cedat
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google