Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
    ok te astept!
    baieti ramine valabila intilnirea de miine?

    Cine a avut sau mai are toba sport pe masina si daca ati avut probleme cu politia? ca am pus si eu si suna cam gravv
    Last edited by dorutz 89 BAD; 27 October 2012, 23:06. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Maine la 11 la Mol, vin si eu Vorbim acolo in legatura cu toba, ca am avut eu)
      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

      Comment


      • salut baieti am si eu o intrebare cam cat dureaza intalnirea sa stiu si eu ce program imi fac, ms mult

        Comment


        • MAXIM DOUA ORE DE LA 11 la 13,din pacate astazi nu am putut veni deoarece a venit varul meu de la galati in vizita la mine ne vedem in noiembrie la intalnire!
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
            MAXIM DOUA ORE DE LA 11 la 13,din pacate astazi nu am putut veni deoarece a venit varul meu de la galati in vizita la mine ne vedem in noiembrie la intalnire!
            ms mult, am fost dar nu a mai venit nimeni doar eu cu Alex, sper ca duminica viitoare sa vina mai multi. va salut sa aveti o seara placuta

            Comment


            • Multumim la fel!

              Duminica intalnire ora 11 la statia mol targoviste!
              Last edited by savoiu_rf 82; 30 October 2012, 21:41. Reason: Automerged Doublepost
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • oameni buni, cam liniste pe aici!
                n_am mai intrat de ceva vreme, nici poza de la avatar nu mai e de actualitate, nu mai stiam parola, dar vad ca multe nu am pierdut
                ce ziceti de maine seara o intalnire rapida pe la stadion pe la 18.00?
                o sa fiu acolo cu rmm. sa vedem ce noutati aveti, sa vedeti ce noutati avem...
                conduceti fara puncte!
                daca stai sa-mi citesti mie semnatura inseamna ca deja ai stat prea mult in fata pc-ului si ai inceput sa te plictisesti

                Comment


                • Suna bine,dar la 18 nu-i intuneric?Eu ma gandeam pe la 16-16,30...ce zici?
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • In principiu vin si eu daca se face la 16-16 jum, o sa vb si cu Alex Hom si cu Mihaitza mcv
                    Am vb acuma cu Alex ucn si a zis ca vine si el la 4 4 jum, maine vorbesc si cu Mihaitza.stima

                    Comment


                    • Ar fi excelent!Poate o punem si de-o sedinta foto-video...
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Nu ar strica o sedinta

                        Comment


                        • ...masinutza,Maestre!Unde esti?
                          Maine o sa trec pe la Stadion intre 16-16.30...Sper sa mai fie cineva.
                          Last edited by D-FENS; 31 October 2012, 00:40.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Eu la 16:30 maxim sunt la stadion, o sa iau un ceai cald si o sa astept

                            Comment


                            • Iar esti racit Octav?)
                              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                              Comment


                              • FRUMOS dragi colegi poze nu sunt?
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google