Bazar Targoviste

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nimeni interesat de capacele logan de ph 2 plus incarcatoarele de masina de nokia cu mufa subtire si motorola cu mufa groasa la set 35 de lei deci capacele plus incarcatoarele de masina 35 de lei numerele mele de telefon sunt urmatoarele! 0723765174,0766438564!va astept este ultimul pret mai jos de atat nu mai las!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • Originally posted by adyoana View Post
      vand dacia logan 1,4 benzina + gpl an fabricatie 2004 decembrie stare functionare buna.culoare galbena,proprietar.pret 2200eur discutabil
      0767194381 sau 0734130777

      Comment


      • Hai cu capacele si incarcatoarele de telefon la care se mai adauga si doua brichete auto totul la 30 de lei!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • Ultima strigare set de capace de logan ph2 plus un incarcator de masina nokia cu mufa subtire plus un incarcator de masina motorola cu mufa groasa plus un set de ochelari de soare cu suport etui 30 de lei numerele de telefon 0723765174,0766438564! Haideti mai repede ca am nevoie de bani!
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • Vand interfata diagnoza KKLusb Logan, VAG, Fiat, Reno non can - 100 lei.
            Primiti interfata USB + softuri. Contact PM



            LE: @savoiu_rf 82 poti pune o poza cu ce vinzi? As vrea eu capacele, dar nu stiu nici cum arata si nu am inteles nici pretul!
            sigpic
            Vectra C. 1,6i

            Comment


            • Poze nu am poti veni in seara asta la statia mol ca iau capacele in portbagaj si le vezi deci pretul lor este 30 de lei setul de toate patru!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • La ce ora va duceti la MOL?
                sigpic
                Vectra C. 1,6i

                Comment


                • La 18 capacele plus incarcatoarele auto nokia cu mufa subtire si motorola cu mufa groasa sau dat lui angi aaa care sa si inoit si ii urez sa stapaneasca sanatos noua masina si la cat mai multi km cu ea! A ramas de actualitate doua brichete la set cu doua perechi de ochelari unii de soare si unii de ceata la 10 lei setul!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • ochelarii si brichetele le iau eu (brichetele sunt de logan?)
                    sigpic

                    Comment


                    • una este de logan originala iar cealalta nu stiu de ce este dar merg ok amandoua!ti le pastrez nicule!
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Vand telefon samsung gt-3010 la cutie noui nout telefonul este codat in vodafone 150 de lei usor negociabil sau putem discuta la urmatorele numere de telefor 0723765174,0766438564 savoiu d. Radu-florin!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • vand autocolant carbon 3d(prt stalpi,capota ,consola centrala etc.) 1 m patrat+90 ron

                          Comment


                          • Pentru plafon la logan cat costa? Nimeni interesat de samsung este nou nout?
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • c latime si lumgime are platfinul?

                              Comment


                              • Latime 118 cm si lungime 140cm cam cat mar costa colantul plus montajul daca il si aplici?

                                Nimeni interesat de samsung gt-c3010 ,130 negociabil usor pret de criza nou nout?!
                                Last edited by savoiu_rf 82; 1 November 2011, 17:40. Reason: Automerged Doublepost
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google