Bazar Targoviste

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am nr de tel de la un baiat din dragomiresti de pune folii pe masina ca am vorbit eu cu el sa pun la logan si a sp ca ma costa 60 de lei daca vrei til dau

    Comment


    • am de vanzare doua praguri din fibra sticla 60 ron amandoua nu au fost gaurite au fost prinse cu silicon se poate vedea in tgv tel 0727122299
      sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

      Comment


      • Pune niste poze cu pragurile.

        Comment


        • pedeluta sa dat in continuare de vanzare doua scrumiere originale logan tip pahar si o bricheta logan partea care se aprinde tigara un capacel punte spate tamburi sigurante diferite amperaje,totul la 15 lei nu trimit prin posta la banii astia sau curier predare personala in targoviste ma puteti contacta la urmatoarele numere de telefon 0723765174,0766438564!
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • ai cumva idee daca acele capacele se potrivesc si in fata?

            Comment


            • ce pret are bricheta?

              emit polite rca,casco,locuinte, asigurari medicale si calatorii la cele mai mici preturi.
              lucrez cu 10 societati de asigurari.
              relatii la tel 0723255463.
              Last edited by florin313; 10 April 2013, 19:48. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Totul se da la 10 lei sau bricheta 5 lei!

                da se potrivesc am eu in fata si unu mi a mai ramas in plus de la un coleg care a desmembrat o punte spate!
                Last edited by savoiu_rf 82; 10 April 2013, 23:11. Reason: Automerged Doublepost
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Originally posted by Alyn97 View Post
                  Eu am nr de tel de la un baiat din dragomiresti de pune folii pe masina ca am vorbit eu cu el sa pun la logan si a sp ca ma costa 60 de lei daca vrei til dau
                  Radu! Trimitemi-l prin PM te rog.
                  Mersi!
                  sigpic
                  Vectra C. 1,6i

                  Comment


                  • Nu il stiu eu pe cel din dragomiresti!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Originally posted by DB77AAA View Post
                      Radu! Trimitemi-l prin PM te rog.
                      Mersi!
                      Vezi ca mai monteaza la Moreni, un baiat pe nume Dani...sau i-a legatura cu Cosmin-Poe

                      Comment


                      • am eu nr lui Dani daca vrei.face treaba buna

                        Comment


                        • Florine mai vrei scrumierele cu bricheta cu 10lei?
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • de vanzare (2 suburi si o statie)!!!pentru informati si pret me.faraonw pe messenger

                            video, sharing, camera phone, video phone, free, upload


                            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                            videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă
                            Attached Files
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • VALEBIL SCRUMIERE TIP PAHAR DOUA BUCATI PLUS BRICHETA ORIGINALA LOGAN 10lei totul!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • le i-au eu maine ca incep scoala, lasa-mi un nr de tel sa vb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google