Bazar Targoviste

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai ne intalnim in targoviste sau la petrom razvad vinery sau sambata suna ma pe numerele puse de mine acolo pe forum si ti le dau.
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • Danielriz mai iei presurile si parasolarul suna ma vineri dimineata sa ne intalnim.
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Danielriz nu mai vrei nene alea acum m am intors din targoviste daca ma sunai ne intalneam sa ti le dau?
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • aparatorile de noroi sunt presuletele alea mici de la praguri?

          Comment


          • Exact alea sunt la vrei le las la 5 lei daca danielriz nu le ia!

            Am trei bucati doua de dreapta si una de stanga.
            Last edited by savoiu_rf 82; 12 December 2013, 22:55. Reason: Automerged Doublepost
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • LA APARATORILE DE NOROI DOUA DREAPTA PLUS UNA STANGA SE MAI ADAUGA SI UN PARASOLARTOTUL SCADE LA 5 lei PREDARE IN TARGOVISTE MA PUTETI CONTACTA LA URMATOARELE NUMERE DE TELEFON 0723765174,0766438564!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Nimeni interesat de produse?
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • iau eu aparatorile de noroi cu kitul de montaj...iti dau un telefon cand ajung in oras zilele aste....
                  vand cdplayer kenwood 150 lei sau 200 lei cu tot cu cele 4 dif originale logan

                  Comment


                  • salut baieti

                    am si eu nevoie de grilele acelea din bara de fata logan an 2006 si de o sigla din fata.astept raspunsurile voastre.ms

                    Comment


                    • S-au dat produsele.

                      Referitor la grila si la restul ma poti suna 0723765174,0766438564.
                      Last edited by savoiu_rf 82; 27 December 2013, 20:57. Reason: Automerged Doublepost
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Salut prieteni.

                        Se vinde Dacia Logan 1.6 mpi, an 2005 . Pret : 2900 euro.
                        Mai multe detalii pe privat sau pe site de anunturi . Va pot trimite link-ul.

                        Multumesc mult.

                        Comment


                        • VAND SASE CAPACE ORIGINALE LOGAN PH1 pret 100 de lei!0723765174.sase bucati .
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • SCADE PRETUL LA CAPACELE DE LOGAN PH1LA 60 de lei toate sase sau se dau la schimb pe un set de capacele care vin la prezoane modelul ambiance ph2 sau pick up.
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • pune niste poze cu capacele as fi interesat

                              Comment


                              • o sa pun acum stau cu copilul zilele astea voi pune!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google