Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nici eu cu neseriosi si numarul de la masina il caracterizeaza dns dan neseriosul!nici nu am fost vreodata amici asa ca lasal sa stea acasa la el!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • Io zic sa te mai gandesti prietene !
      Fiecare are motivele lui !
      Cu stima, Kenjiro
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Mam gandit vreo patru luni ca prostu singur !
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • Salut baieti ,
          Cine vrea detalii in privinta schimbarii rulmentilor,semibielete bara torsiune,pivoti,capete de bara si multe altele va stau la dispozitie pe : stelutu_40_tgv

          Comment


          • Salut,din ce zona a orasului esti?
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Cartierul ANL Sagricom

              De ce ma intrebi D-FENS?
              Last edited by STELUTU; 20 November 2011, 00:04. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Pai,cand avem nevoie,nu trebuie sa stim unde sa te cautam?E bine de stiut,nu?
                Mai precis,te afli unde-s cauciucurile sh,la spalatoria de langa sau chiar in cartierul ANL?
                Multumesc.
                Last edited by D-FENS; 20 November 2011, 00:15.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Locuiesc in cartierul ANL si sunt de pamant din COLANU pricepusi ceva din ce ti-am scris ?

                  Cum sa fac sa fac si eu parte din clubul vostru?
                  Last edited by STELUTU; 20 November 2011, 00:19. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Mult succes!
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Imi doresc si eu acele autocolante pe masina....cum sa fac rost de asa ceva ?

                      Comment


                      • Vezi ca-i intalnire maine la Mol,la ora 11.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Va pot arata cum se poate face schimbarea de la acele oglinzi mici,clasice la oglinzile de MCV daca voi aveti oglinzi cu reglare electrica si faceti rost de oglizi MCV se potriveste tot montajul interior de la una la cealalta chiar daca cealalta este cu reglaj mecanic...iti trebuie putina rabdare si indemanare...

                          Comment


                          • Stelutu te asteptam maine la intalnire la mol la ora 11 !
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • ok D-FENS , o sa incerc sa ajung acolo...e vre-o problema cu varsta? eu am...43 de ani...

                              Comment


                              • Eu sar putea sa nu ajung mesteresc la un logan dar daca stai la sagricxom ma gasesti la servisul de pana in statia omv venind dinspre sagricom sau ma poti suna la 0723765174,0766438564 langa alimentara targoviste sunt acolo de la ora 9 dimineata deci poti veni sa vorbim si vezi si servisul!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google