Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam rar Alex pe la intalniri si te mai treci si primul pe lista
    Prezenti :
    1 .BaTRaNuL
    2. Popa Vlm
    3. iulyancosty
    4. CRZ
    5. GBI
    6. bullet88
    7. BIA
    Felicitari participantilor !!!!!!!!!!!!!
    Attached Files
    sigpicTransport marfa !

    Comment


    • frumoase poze....

      Comment


      • Scuze ca nu am mai ajuns ... dar am ajuns cu Alex la decizia ca nu ar avea rost sa vin ... pentru ca suntem prea putini si eu am in jur de 150 de km de facut ......... desi vad ca eram destui!..... acum imi pare rau ca nu am venit ... oricum ... saptamana asta daca e sa mai faceti vreo intalnire sunt disponibil
        Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață! © â„¢

        Comment


        • Man erau anutate 4 masini fara mine si am zis sa nu faci 150 km....

          Dragi colegi oare e asa greu sa scrieti aici ca veniti sa stim si noi? Multumesc mult

          Ma scuzi domnul Mary nu o sa ma mai trec deloc pe lista las loc altora. Oricum am anuntat ca nu pot veni...... Eu incepusem lista de aia eram primul nu ca ar fi ceva important ca sunt primul sau nu sunt deloc sper ca nu am deranjat......
          Last edited by alex86; 17 April 2011, 22:44.

          Comment


          • Alex nu e nici o problema ... ziceam doar ca imi pare rau ... si merci ... ca te-ai gandit ca as fi putut sa fac 150 de km cam degeaba;).
            Nu a fost asta ultima intalnire....... deci am timp sa vin....
            Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață! © â„¢

            Comment


            • si a mai trecut o intalnire
              Attached Files
              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

              Comment


              • Stai linistit alex ca n-ai deranjat pe nimeni.. Cand e sa poti veni, te asteptam cu multa placere.. Si in legatura cu anuntatu, s-au anuntat toti ca vin in afara de adi. Nu trebuie sa ne suparam sau sa ne certam din cauza ca nu a putut veni unul desi s-a anuntat... Intalniri tot o sa mai fie, n-a fost asta ultima..

                Comment


                • daca citesti bine topicul observi ca primu s-a anuntat alex si nu s-a anuntat dintre cei prezenti gbi, popa, crz...urmatoarea speram sa fie mai multi.
                  Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                  Comment


                  • CRZ oricum n-are user si nu intra pe forum. Eu nu eram sigur ca ajung asa ca decat sa ma anunt apoi sa nu mai vin mai bine am tacut(nu bat niciun apropo dar nu-mi place sa ma anunt si apoi sa nu mai vin) . Oricum n-au intrat zilele in sac si intalniri o sa mai fie. Nu e un capat de tara cand nu poate cineva sa ajunga... asta e mai sunt probleme, mai plecam din oras etc. Urmatoarea intalnire banuiesc ca dupa Paste.

                    Ps: mi-am adus aminte. Eu am scris pe conferinta cand a facut Alex ca sunt sanse mari sa ajung.
                    Last edited by Nepotu123; 18 April 2011, 00:19.

                    Comment


                    • ma care poate vine care nu.... asta e. tr sa intelegem,iar in priinta anuntatului nu eram sigur ca o sa pot venii si d-aia nu m-am trecut pe lista. felicitari baieti pentru poze
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • Multumim Luci,si-a cam bagat d...u coada intre noi ,, lasa ca trec Sarbatorile Pascale si o sa ne vedem mai curati sufleteste si mai buni , urmatoarea intalnire dupa Paste motiv pentru care va urez tuturor "Sarbatori Fericite ".
                        Alex nu trebuie sa-ti sara tandara asa , ne bazam pe tine la intalnire, voiam sa te felicit pentru locul obtinut la VTM nimic personal !
                        sigpicTransport marfa !

                        Comment


                        • Mary am anuntat ca nu ajung ... Nu imi sare tandara si nici nu sunt suparat pe nimeni.

                          Comment


                          • Urez tuturor colegilor din LC Tg-jiu sarbatori fericite si traditionala urare "Paste Fericit"!!Fie Ca Sarbatoarea Invierii Domnului Sa Va Aduca In Case Lumina, Dragoste, Intelegere Si Sanatate!!!
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • Urari de sarbatori live maine seara , cine se baga la un fulger !!!!!!
                              Va convine undeva la 18:oo ?
                              Hai cu lista baietii din oras !
                              sigpicTransport marfa !

                              Comment


                              • prezent si eu sau prezentabil?) da unde?

                                1)Bia
                                2)Alex
                                3)
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                Last edited by bullet88; 20 April 2011, 12:22. Reason: Automerged Doublepost
                                id messenger:merlan.alexandru

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google