Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ce ai frate de esti asa recalcitrant? lasa baiatu' sa ne insufle curaj, ca poate,poate ne-om mai intalni si noi....
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • Bocene...eu as puteam sa am permis de la 13 ani...da nu aveam varsta sa il iau...la cate intalniri ai fost tu ma????(eu nu am fost da vreau sa ma duc...si ca nu am carnet ma opreste cineva???il am pe tata..)

      Comment


      • da...dar mi se pare corect cand spui ceva sa si poti face lucrul acela.....nu doar sa vorbesti pentru a iesi in evidenta....Poate la anu se mai schimba treburile si facem si noi macar o intalnire pe luna

        Originally posted by robertowrc View Post
        Bocene...eu as puteam sa am permis de la 13 ani...da nu aveam varsta sa il iau...la cate intalniri ai fost tu ma????(eu nu am fost da vreau sa ma duc...si ca nu am carnet ma opreste cineva???il am pe tata..)
        Lasa ca o sa vorbesc eu cu astia sa dea permisu de la 13 ani ....daca tu te crezi atat de talentat la sportul asta......imi cer scuze nu am stiut ca esti atat de talentat
        Last edited by bocean; 26 December 2011, 19:04. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • ma omule da ce trebuie sa am neaparat carnet????.....ce cu tata nu pot sa vin sau ce???...si cu ranca...am dat o parere ....daca vor bn daca nu iara bine...ai si tu un an de condus...si incepi repede cu astea....si apropo nu vreau sa ies in evidenta...ca nu am de ce:-??

          Comment


          • baietii aici sunt discuti despre intalniri asa ca va rog frumos nu ne mai plictisiti cu cine are permis si cine nu ca poate nu ne intereseaza...scuzati-mi off-topic-ul
            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

            Comment


            • ai dreptate...gata

              Comment


              • Gata cu discutiile aici ca incep sa dau cartonase. Merci

                Originally posted by bocean View Post
                Poate la anu se mai schimba treburile si facem si noi macar o intalnire pe luna
                La cate intalniri ai participat tu?
                Last edited by alex86; 27 December 2011, 15:38. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Baieti cam greu va strangeti si voi prin Tg Jiu ,la cat va intalniti sapatamanal o ora si o zi ?
                  Nu goni mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare

                  Comment


                  • Cand putem si noi,nu avem o zi si o ora stabilite pe saptamana.

                    Comment


                    • Hai sa facem o intalnire duminica la narcise pe la ora 14.00.
                      Daca sunteti de acord treceti-va pe lista sa vedem cam cati suntem:

                      1. popavlm
                      2..............
                      3..............
                      4...............
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • 1. popavlm
                        2.eu
                        3..............
                        4...............

                        Comment


                        • Eu nu cred ca ajung

                          Comment


                          • cred ca o s-o lasam pe data viitoare................
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • nimic pe aici !!! sunteti inzapeziti toti ????
                              cand o intalnire in LC tg jiu ?
                              sigpicTransport marfa !

                              Comment


                              • bate vantul pe aici

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google