Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din partea Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Craciun Fericit plin de bucurii si daruri multe si un An Nou ca mai bun si cu multe realizari.La Multi Ani !!!!!!!!!!!!!
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Multumim Mioveni multumim Galati la fel si voua.

      Comment


      • LOGAN CLUB BRASOV are placerea de a va ura Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, sanatate si bucurie, spor la tunning si distractii. Un An Nou fericit va doresc in nume personal si al clubului
        Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

        Comment


        • Multumim pentru urari

          Comment


          • La multi ani domnilor. Ce ziceti, duminica ne bagam la o intalnire ?
            sigpic

            Comment


            • Din pacate eu nu pot ajunge si vad ca nici ceilalti nu isi anunta prezenta

              Comment


              • Pe semne ca nu si-au revenit dupa atata mancare si tuica fiarta, dar poate ne vedem saptamana viitoare. La anu si la multi ani !!!!
                sigpic

                Comment


                • cred ca am citit prea tarziu...as fi putut sa vin la o intalnire.mai ales ca avem si zapada din belsug acum in tg.jiu
                  http://datingsidorsingel.com/

                  Comment


                  • E zapada multa in tg?

                    Comment


                    • Nu prea multa. A nins de pe la ora 5:30 pana pe la 10:30. Este de aproximativ 1-2 cm. Acum nu mai ninge.
                      sigpic

                      Comment


                      • eram si eu optimist,inca mai fulguia cand postai eu. dar s-a oprit...si incepe sa se topeasca.
                        http://datingsidorsingel.com/

                        Comment


                        • Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale.Grupul LoganClub Pitesti va ureaza sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire pentru ca la sfirsitul volumului sa-l cititi cu bucurie.
                          La Multi Ani!

                          Comment


                          • Multumim Domnu' Viorelu de urari. Si noi (LC Tg-Jiu) va dorim un an nou plin de impliniri si bucurii.
                            sigpic

                            Comment


                            • "La multi ani!!!!" tuturor loganistilor, din partea colegilor botosaneni!
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • Fie ca Noul An, ce bate la usi deja, sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri. Sa va bucurati de ale voastre Loganuri, asa cum meritati. La multi ani.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google