Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai vezi ca 11 e duminica nu sambata

    Comment


    • am incurcat zilele
      daca e duminica pot sa vin sigur
      http://datingsidorsingel.com/

      Comment


      • eu duminica sunt la serviciu!
        GILL 3*

        Comment


        • Deci duminia va avea loc o intalnire LC Tg-Jiu. O sa fiu prezent. Cine ne mai onoreaza cu prezenta ?
          sigpic

          Comment


          • sal

            alexe mi-l dai pe mess
            iar cu intalnirea sa ma anuntati si pe mine daca hotarati ceva

            Comment


            • pai pana acum suntem 3 cred:Cleo,Sry,si eu
              http://datingsidorsingel.com/

              Comment


              • sal

                da nemo...sa imi dai un mesaj pe privat cu nr tau
                iar cu intalnirea vin da undeva in jur de 11 cred ca ar fii ok
                ce ziceti?cei care veniti?

                Comment


                • Pana la urma la ce ora are loc intalnire, daca are loc, si cine vine ?

                  Sa inteleg ca intalnirea de azi nu mai are loc. Pe data viitoare.
                  Last edited by Cleo11; 11 January 2009, 11:39. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • fiind numai noi 3 si afara un ger de crapa cauciucu cred ca ar fi mai bine sa o lasam pe sapt viitoare...
                    http://datingsidorsingel.com/

                    Comment


                    • re

                      hai fratilor sa ne int sambata sau duminica toti
                      ce ziceti?

                      baieti dar totus hai sa stabilim o data sa ne intalnim toti
                      ce ziceti?ca pana acum nu cred ca au venit toti
                      Last edited by speed_shock; 12 January 2009, 16:29. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Pai sunt cativa care nu sunt din oras. Eu m-am intalnit decat cu cei din oras. Sa speram ca o sa ne strangem toti in curand.

                        Comment


                        • ar fii ceva

                          sper sa ne int toti

                          Comment


                          • hai baieti sa ne intalnim duminica 18.01 la Interex.Eu pot pe la 14.00-ce ziceti?.Alex nu mai dai nici un semn.esti organizator sa nu uiti !.
                            GILL 3*

                            Comment


                            • Sunt organizator da atata timp cat nu vin decat 2 sau 3 nu stiu daca are rost sa fac in jur 100 km si acolo sa fie maxim 3 masini. Restul userilor care nu sunt din oras nu vor sa faca prezenta si vad ca nici activitate nu au(astept un raspuns din partea voastra). Am incercat sa facem ceva sa promovam forumul insa de unul singur nu pot mai ales ca eu nu sunt din oras. De la mine hai ca as strange cativa dar nu are rost sa venim 5 masini de la Novaci si in oras sa fie max 3. Organizez da trebuie sa si am cu cine nu doar noi 4. Nu crezi ca am dreptate? Daca vreti sa schimbati organizatorul deoarece eu nu pot veni in fiecare saptamana nu am nimic impotriva.
                              Last edited by alex86; 17 January 2009, 02:27.

                              Comment


                              • Alex nu trebuie sa te superi.Nu am zis-o la modul ca nu esti potrivit pentru postul respectiv dar mi se pare ca erai mai activ inainte.Ziceam doar sa mai incerci sa propui intalniri.Scuze daca te-am jignit.Hai sa incercam sa fixam o intalnire mai din timp sa ne putem organiza si sa nu ne facem alte planuri.Poate asa o sa ne adunam mai multi.
                                Last edited by nemo_bimos; 17 January 2009, 03:23.
                                GILL 3*

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google