Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nimic nimic..intalniri nimic...cei de la volkswagen au in fiecare marti la ora 19:00 la restaurantul de pe centura..noi de ce nu am face in orice alta zi?

    Comment


    • De acord cu tine dar nu vezi ca mai postez eu cu tine si cleo. Astept propunerea celor care nu au venit pana acum din cauza ca eu am programat cand aveau ei treaba

      Comment


      • chiar martea asta am fost la intalnirea vw (pt ca am si un golf 3 ) si cei de acolo au si un laptop pe care il punem pe masini ca sa detectam diferitele erori si eventual sa le stergem...dar vad ca noi nu suntem in stare nici sa ne intalnim

        Comment


        • Nu ajung in Rovinari in weekend-ul acesta.
          sigpic
          !

          Comment


          • Pai nu am zis weekendul asta. Si peste 2,3 saptamani sa cadem toti de acord.

            Comment


            • Se pare ca la urmatoarea intalnire o sa fim tot 3 maxim 4.

              Bine ai venit in club Pufu06.

              Lukyan, in caz ca o sa ne intalnim te sun.
              sigpic

              Comment


              • :-w nu mai posteaza nimeni ? ne mai intalnim? intre timp mi-am facut si ceasurile albastre

                Comment


                • Ne intalnim insa eu am propus sa zica cei care nu au venit pana acum deoarece nu puteau cand am programat eu. Astept propuneri

                  Comment


                  • Cred ca o sa vina la urmatoarea intalnire tot cei care au venit pana acum. Alex stabileste tu o zi cand poti veni ca esti mai departe dar, sa nu fie pe 12-13.12.2009 pentru ca sunt plecat din localitate.
                    sigpic

                    Comment


                    • va astept pe toti
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • Mai facem intalnirea anul acesta ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Din partea mea da insa vad ca nimeni nu mai zice nimic. Am zis sa stabileasca ei cand pot si nu mai zice nimeni nimic posibil sa fie ocupati tot timpul

                          Comment


                          • Ce ziceti, duminica 27.12.2009 puteti veni la intalnire in parcare la Interex la ora 13:00 ?
                            sigpic

                            Comment


                            • De acord insa se pare ca tot noi propunem

                              Sarbatori fericite alaturi de cei dragi

                              Comment


                              • Si cred ca numai noi o sa ajungem la intalnire.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google