Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut cleo ce mai faci?
    eu vin maine dar fara masina ca o am la vopsit plafonu
    Last edited by alex86; 16 October 2010, 15:25. Reason: Nu mai scrie mirc

    Comment


    • Merci Alex, dar weekendul asta nu cred ca o sa risc sa vin deoarece am piciorul in ghips si prefer sa nu prea conduc asa . Astept urmatoarea intalnire;)
      Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață! © ™

      Comment


      • oricand vrei,poti esti binevenit...!!!

        Comment


        • Originally posted by GJ-85-SRY View Post
          sal cleo ce mai faci?
          eu vin maine dar fara masina ca o am la vopsit plafonu
          il vazui ca e la lazar lasa tata ca vn eu si te iau te sun si merem impreuna

          Originally posted by Astyle0392 View Post
          Salut, din cate am citit si VL poate participa la intalnirile voastre.Daca e adevarat si poate sa-mi confirme cineva , o sa incerc sa vin si eu.
          Eu sunt din Horezu .
          te asteptam colegu cu toata placerea
          Last edited by grutzz; 16 October 2010, 13:05. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Ma baieti am si eu o intrebare, daca ploua ce facem? Tot la Interex ne intalnim? Sau in alta parte?

            Comment


            • sa speram ca nu ploua...!

              Comment


              • [QUOTE=grutzz;737267]il vazui ca e la lazar lasa tata ca vn eu si te iau te sun si merem impreuna


                pai tu ce cautas pe acolo....de fapt cica e gata dar refuzai sa o ridic,nu imi placu cum a iesit...vopsitorul bun ieri a fost liber si a vopsit-o un martan si asa ca o mai vopsesc o data...au termen pana marti daca nu sa imi dea masina sa plimb

                Comment


                • parerea mea e ca astia de la lazar is cam paraleli,daca nu te ei cu ei in gura nu prea faci mare luc.

                  Comment


                  • Bha ce riguros esti tu ... nu ti-a vopsit-o cel bun ... sau tu vrei sa iei masina de la ei

                    bha mie mi-au vopsit-o bine atunci cand am lovit-o. poate isi mai bat joc de altii
                    Last edited by iulyancosty; 16 October 2010, 14:38. Reason: Automerged Doublepost
                    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                    Comment


                    • se poate...,sa-mi aduci aminte sa-ti arat aripa spate facuta de aia de la lazar...!

                      Comment


                      • [QUOTE=GJ-85-SRY;737334]
                        Originally posted by grutzz View Post
                        il vazui ca e la lazar lasa tata ca vn eu si te iau te sun si merem impreuna


                        pai tu ce cautas pe acolo....de fapt cica e gata dar refuzai sa o ridic,nu imi placu cum a iesit...vopsitorul bun ieri a fost liber si a vopsit-o un martan si asa ca o mai vopsesc o data...au termen pana marti daca nu sa imi dea masina sa plimb
                        pai fusai cu varamea sa ia masina ca a lovit-o si era pe la lazar de 1 o luna si ma dusai sa vad dac a iesit bine si iti vazui si masina ta si de masina lu varamea sa numai zik k la usa din stanga fata bagai mana intre chedar si usa cand era inchisa si intra degetele fara sa imi stranga degetele de 2 ori ma intorsai la ei si pana la urma io adusa la normal usa vazaia pe la 150 km/h mama mea parca aveam geamu deschis

                        Originally posted by BaTRaNuL View Post
                        Ma baieti am si eu o intrebare, daca ploua ce facem? Tot la Interex ne intalnim? Sau in alta parte?
                        tot la interex ne intalnim logic
                        Last edited by grutzz; 16 October 2010, 18:15. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • grutz mergi incet,lasa sutele...!

                          Comment


                          • baieti maine la ce ora uncepem sa ne strangem?

                            Comment


                            • pai,pe la 12,parca asa a ramas?

                              Comment


                              • si facem o sedinta foto?ca sa stiu daca iau camerele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google