Prelungiri Capota Si In Gorj..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by MirCip View Post
    am respect pentru cei care lucreaza profesionist in acest domeniu.daca tu consideri ca asa iti faci un badboy si ii tragi o vopsea in conditiile alea (impuritati,praf,frig,umezeala etc) e treaba ta.prea sari in sus de la o gluma spusa, relax
    relax tu, am specificat mai sus ca eu unu nu imi fac la sc.ciolofanu.srl nimic la masina asta poti sa intrebi pe LC tg jiu cum arata masina mea si cat de perfectionist sunt...daca omu de atelierul ala a avut bani sanatate...
    daca vrei sa sari tu in sus poti sa sari linistit ca nu te deranjeaza nimeni

    Comment


    • #32
      Am vazut acum 1 saptamana un badboy din tabla facut la un Tigra... foarte urat era...
      Singura varianta viabila este fibra de sticla. Unde sudeaza meseriasul o sa apara rugina mai devreme sau mai tarziu si nici ca o sa mai scapati de ea... Mai bine va faceti drum prin Bucuresti si apelati la cel care a facut aproape toate ( daca nu chiar toate ) bad-boyurile din Logan Club Bucuresti. Din cate stiu eu pretul e de 55 euro...
      sigpic

      Comment


      • #33
        se mai poate face si la craiova tot din fibra

        Comment


        • #34
          stiu sry,am si vorbit cu pipan din craiova de asa ceva...ramane de vazut..

          Comment


          • #35
            Ma voi sunteti si pretentiosi,da sunteti si zgarciti in ce privesc banii.1 la mana,nu are nici o treaba,si eu mi-am facut pe dacia 1410 prelungire din TABLA,nu am logan dar tot dacie e si tot din tabla e capota.2 la mana,baiatu cu fordul e prieten de al meu,si pot spune ca a iesit foarte bine capota,nu il cunosc pe omu care a facuto dar i'a iesit frumos.Si app grut,pe fordu' lui e super usor sa faci o prelungire de capota,dar la logan e alta treaba,de aceea toti preferea sa le faca din fibra,nu ca e mai bine,ci ca este mult mai usor,si meseriasi pe la noi sa le faca din tabla nu prea sunt.Sa imi aduci tu o capota de logan,sa experimentam pe ea,ca pe logan nu am facut momentan!
            Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

            Comment


            • #36
              zmeule stai linistit

              Comment


              • #37
                Originally posted by speed_shock View Post
                zmeule stai linistit
                Sry-ule,daca sti atunci sa vorbesti,eu am experimentat,si mi-am facut pe masina,de aia si vorbesc,nu ca altii din auzite,cateodata si mana omului conteaza,nu neaparat uneltele sau cum face;)
                Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                Comment


                • #38
                  asteptam poze nic...

                  Comment


                  • #39
                    O sa fie,cand o sa dea caldura;)
                    Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                    Comment


                    • #40
                      pe ce ti-ai facut ma tu pe lustra???

                      Comment


                      • #41
                        pe dacie bha doamne tu nu esti zdravan...

                        Comment


                        • #42
                          pana la urma care sparge gheata cu prelungirea capotei...?mi-as face si eu,dar de vopsit n-as vopsi-o decat la cabina...

                          Comment


                          • #43
                            daca ar fi bani eu as sparge gheata,imi doresc ff mult,sper cand o da caldura, sa pun ceva bani la pusculita si sa ii trag o capota cu prelungire...

                            Comment


                            • #44
                              Da buei inteligibilule,pe lustra;),aia cu roti;)
                              Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Salutare
                                Pt cei interesati Kit xenon la pret avantajos
                                - kit H4 - 260 ron
                                - kit H7 - 200 ron
                                - Kit H1 - 200 ron
                                Se asigura si montajul contracost incepand de la 40 ron
                                DACIA LOGAN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google