Pentru Cei Din Gorj,maine 29decembrie 2010 La Ora 18:00 La Interex..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    noi nu am facut protestu pentru angajatii,noi am facut sa isi dea seama sefii ai mari,cu ce o sa se astepte deacum in colo ,cu preturile astea piperate, la benzina

    Comment


    • #32
      dupa Sf Ion,ne pregatim de urmatorul protest,,sa va pregatiti moneii..
      Attached Files

      Comment


      • #33
        da' faceti si in felu' urmator: da-ti un 'pâf' de cativa zeci de bani, si platiti cu bancnote cat mai mari (50, 100, 200, 500) si sa va dea rest .
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #34
          vedem noi ce facem,dar degeaba ne agitam ,nu o sa rezolvam nimic

          Comment


          • #35
            vorba aia... macar esti impacat ca ai incercat sa faci ceva. eu zic ca asta e doar inceputul, si o sa urmeze din ce in ce mai des si in din ce in ce mai multe judete vor iesi in strada.

            p.s. scumpirea de la 1 ianuarie este cinstita. am calculat cu cat ar trebui sa se scumpeasca benzina si exact cu atat s-a scumpit. (60 bani). la motorina nu stiu.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #36
              vineri 07.01.2011 ora 16:00 in parcarea de la interex boicot benzinarii in toata tara sa ne alaturam si noi
              id messenger:merlan.alexandru

              Comment


              • #37
                nu au nimerito deloc frate,e tocmai de Sf Ion ,multi se duc la chef...

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google