Spoilar De Mcv Vopsit...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by FloNZN View Post
    20 de mil vopsit un spoiler?:-O
    spoiler nou,fagurele din el de jos,proiector,suport proiector,vopsit si toate carenajele


    a fost la mine spoiler,proiector,suport proiector,vopsit spoiler si portbagaj spate 22 mil

    Comment


    • #17
      multumesc anticipat sry-ule...numai pot stau ca pe jar,pana il vad pe masina....

      Comment


      • #18
        Frate de cand sunt pe forumul asta nu am vazut un topic mai neserios , ca sa nu zic tampit. Nu aveti nici un simt de orientare in voi, si intrebati in stanga si-n dreapta ce si cum. Pana si de banalul vopsit al unei bari intrebati? De ce nu-l faci in 2 culori , cea a masini si negru, dar una in jumatatea dreapta a barii si una in cealalta. E mai cu stil asa , nu crezi?
        Fantastic nene!
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #19
          Juma juma, fugarici de la stanga la dreapta.
          Last edited by DeLuXe; 1 February 2011, 19:44.
          sigpicMy ride

          Comment


          • #20
            oare cum o sa arate? oare o sa fie ca celelalte loganuri de pe forum albastru marin cu bara de mcv? ca inteleg ca stai ca pe jar...io zic sa lasi spatele la fel si fata sa faci partea de sus a barii in culoare si partea de jos nevopsita..daca ai dat o la vopsit ce mai intrebi?
            sigpic

            Comment


            • #21
              @FLORYN: a intrebat cumva omu' ce sosete sa-si ia maine... roz sau albastre? E un topic legat de Logan? Este. Te obliga cineva sa te uiti pe LoganClub Tg-jiu? Nu cred. M-ai vazut pe mine sau vreun alt membru din Tg-Jiu postand pe aria "Constanta" si spunandu-va ce topicuri neserioase daca nu tampite aveti si ca sunteti lipsiti de simt de orientare? Sunt ferm convins ca voi discutati numai lucruri "serioase", nu tampenii de genul Bara Logan Mcv, este?
              Ps: din partea mea ai un "colegial" report... asa lipsiti de orientare cum suntem noi, uite ca am gasit totusi butonul de "Report".
              Last edited by Nepotu123; 2 February 2011, 00:01.

              Comment


              • #22
                Omu deja a ales,nu mai are rost sa va certati pe aici.Vopsit total arata destul de bine.
                Puteai sa discuti asta la Discutii Generale


                Mai bine sa ia albstre (sosete)
                sigpic
                !

                Comment


                • #23
                  cum se pleaca de la un subiect si pana la al 10 post sigur se ajunge la cearta,daca deranjeaza pe uni membri acest subiect rog un moderator sa inchida acest subiect,vad ca pentru uni dintre noi ,ii deranjeaza acest subiect.Va multumesc tuturor colegilor care mi-ati raspuns....

                  Comment


                  • #24
                    Amice Nepotu123, daca ti se pare normal sa deschizi un thread doar ca sa intrebi niste chestii de 2 lei, da-i bataie frate . Daca toata lumea ar deschide cate un thread gen : cu ce mana sa deschid usa , cu stanga sau cu dreapta , unde ajungem ?
                    Si nu inteleg de cand si pana cand , nu am voie sa postez intr-o anumita sectiune din forum. Cine imi interzice mie asta? Iar in legatura cu reportul tau , zis si eu mersi, oricat de colegial ai fost , nu ma intereseaza.
                    Spor la discutiile voastra constructive si interesante .
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • #25
                      Cum ti-am mai zis.... uita-te in ograda ta, si apoi uita-te si pe la altii. Si ai voie sa postezi unde vrei, dar nu creca ai voie sa ataci membrii Logan Club Tg-jiu spunand ca avem topicuri neserioase/tampite si ca suntem lipsiti de orientare si ce ai mai zis tu ok? Si chiar doresc sa ne lasi pe noi cu discutiile noastre constructive si interesante, nu cred ca esti in masura sa judeci(jignesti) pe nimeni, d-apoi un grup.

                      Comment


                      • #26
                        Nepoate esti tare frate...!!!

                        Comment


                        • #27
                          danut am vopsit ala fix cum ai zis u..maine o bag in servis...vineri e gata,,,,

                          Comment


                          • #28
                            gata si cu pozele,,,,
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              din poze ,cred, ca reiese ,......vopsita ,doar partea care a fost vopsita ,pai daca tot ai vopsit-o stok ce treaba isi mai avea deschiderea threadului ?sa te convinga pe tine ca asa arata cel mai bine ?
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                              Comment


                              • #30
                                am vrut sa il vopsesc 100% dar masina e vopsita pe baza de diluant ,si acum vopseaua vine pe baza de apa,si se vedea fff rau diferenta...mi-am dat seama in ultimul ceas...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google