Logan club regiunea Oltenia (Gorj , Dolj, Olt , Valcea , Mehedinti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Salut!
    Ma alatur si eu voua.Sunt de mai mult timp pe forum dar am fost ocupat ba cu sesiunea ba cu alte tampenii asa ca am preferat doar sa stau ascuns si sa citesc.Sunt din tg-jiu,o sa urc zilele astea si niste poze.
    aaa si era sa uit.... ma numesc Andrei

    Comment


    • #32
      Bine ai venit Andrei. Te asteptam la intalniri cand se vor mai face.
      Vezi ca avem aici un topic de prezentare!
      Last edited by alex86; 26 June 2009, 01:37.

      Comment


      • #33
        Bine ati venit pe forum domnilor. Va asteptam la intalniri, cand o sa facem.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Bravo voua.Va doresc sa fiti cati mai multi dar de la Valcea vad ca sunt singur cuc.

          Comment


          • #35
            ...la o intanire prin Valcea,Olt va vizitam si noi...cei din Arges

            Comment


            • #36
              Salut.Asta daca ne intalnim la ostroveni.....ala-i locul de intalnire al argesenilor in valcea.(am rude in Orlesti-Valcea)deci cunosc citusi de cit zona.
              Numai bine si la cit mai multi colegi de club.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • #37
                salut.si eu sant din tg-jiu

                Comment


                • #38
                  Bine ai venit te asteptam la intalniri.

                  Comment


                  • #39
                    salut din nou

                    am dat si eu comanda de stickere sper sa le primesc pana vineri;vreau sa vin si eu la intalnirile voastre numai sa spuneti cand si unde se tin

                    Comment


                    • #40
                      O sa te anuntam. Sa urmaresti topicul legat de intalniri al zonei noastre

                      Comment


                      • #41
                        Am primit si eu de la alindrgn stickerele cu logan club-frumoase,le-am si montat

                        Comment


                        • #42
                          Super baga poza cu tine si cu masina in topicul dedicat pozelor cu masinile noastre.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by alex86 View Post
                            Din ce a iesit aici sunt:73 si maxim 10 au postat asta arata interesul aprope 0 al unor useri din pacate.
                            Maxim 4 masini au stiker DECI........
                            Domnule Alex86, ma multumesc cu cititul postarilor care prezinta interes ptr mine! Cred ca dupa un program de 10-12 ore zilnic (inclusiv sambetele) nimeni nu prea are chef de tastat (aici ma refer la cei care efectiv muncesc, restul ...). In orice caz va doresc intalniri cat mai multe si mai placute si sa nu mai fiti atat de acizi fata de cei care nu au timpul necesar intrarii in dialog cu dvs. Cu stima!

                            Comment


                            • #44
                              Nu sunt deloc acid dar majoritatea intreaba cand se mai fac intalniri iar cand organizez ceva nu vine nimeni.

                              Comment


                              • #45
                                parerea mea:ca sa nu se mai intample astfel de evenimente ar fii bine sa ne organizam mai din timp o intalnire la care sa vina toti sau mai multi ca de obicei pt ca nu toata lumea o sa poata venii de fiecare data si sa nu mai intram dupa pe forum si sa spunem doar scuza de ce nu am putut venii .........organizam din timp ne intalnim .....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google