Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut si bine ai venit .schimba-le linistit,n-o sa aiba ce sa comenteze.ce faci cu vechile boxe,le vinzi?

    te asteptam si la intalniri,in cazul in care o sa se mai faca.
    http://datingsidorsingel.com/

    Comment


    • Luky citeste ce am scris pe topicul ala cu intalniri regiunea oltenia sau ceva de genul.

      Comment


      • Salutari bow2pac. Daca nu cumperi de la ei nu monteaza, dar le poti monta singur, e foarte usor.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by alex86 View Post
          Luky citeste ce am scris pe topicul ala cu intalniri regiunea oltenia sau ceva de genul.
          50 si ceva din tg-jiu?
          http://datingsidorsingel.com/

          Comment


          • Vezi ca am scris acolo exact cati sunt.

            Comment


            • da...54.dar tot nu pot sa-mi dau seama prin ce vizuine sunt bagati.bine,eu nu prea mai merg cu Loganul decat de 2-3 ori pe saptamana...da pana acum n-a intrebat-o nimeni pe maicamea de Logan Club,ea conducandu-l zilnic.i-am si explicat ce sa le zica in cazul asta .asta e...dezinteres
              http://datingsidorsingel.com/

              Comment


              • salutare...am fost la lazar...si am intrebat ) si domnu` de acolo..." in pricipiu nu se poate, pentru ca ar insemna sa pierdeti garantia la partea electrica..."....si yo..." deci sa inteleg ca se poate"....la care el..." da ..va costa 70 de lei"...sistemu`...vechi...cred ca o sa il vand...numa` bine

                Comment


                • sal.
                  am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
                  mersi
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Salutari. Inca nu am facut o sigla cu Logan Club Tg-Jiu, dar cand o sa facem iti trimitem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Salutare baieti! Tinand cont ca intru destul de rar pe aici, am dorit macar sa va salut pe toti cei care sustineti Logan Club Tg-Jiu.

                      Comment


                      • @Yxanu ai stiker?

                        Comment


                        • alex cu tine m-am "intersectat" la intrarea in Tg-Jiu (cu venire dinspre Rm-Vl ) ? Duminica dupa-amiaza ?

                          te-am vazut tarziu, eram cam obosit si ma grabeam sa ajung in TM.

                          S.
                          I have no special talent. I am only passionately curious.

                          Comment


                          • Si eu te-am vazut tarziu ti-am dat blitz da eram chair langa tine. Veneam de la intalnire.

                            P.S. Daca vi se pare incomod sa veniti la intalniri duminica la ora 12:00 puteti propune o alta zi, o alta ora.

                            Comment


                            • vineri seara la agip la interex ar fi chiar frumos ,dar nu stiu cati o sa vina
                              sigpic

                              Comment


                              • La Agip nu a o sa avem loc. Au intalnire cei de la SNR.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google