Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by iulyancosty View Post
    si o sa vina mult mai multi la intalniri...de unde iau si eu un arc cu maxim o spira jumate rupta? spuneti repede ...
    Vezi ca s-ar putea sa gasesti pe la Remat

    Originally posted by NameR View Post
    Dar oricum motorul tau este cat de cat afectat de Gpl ... dupa un timp de folosire pe Gpl nu o sa mai aiba aceleasi cifre de performanta
    N-ai inteles ca la masinile cu Gpl din fabrica au mici modificari la chiuloasa si supape care sunt facute dintr-un aliaj special?
    Last edited by lucian6666; 29 March 2010, 21:44. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • luci caut arc de logan nu de trabant )
      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

      Comment


      • Originally posted by lucian6666 View Post
        Vezi ca s-ar putea sa gasesti pe la Remat



        N-ai inteles ca la masinile cu Gpl din fabrica au mici modificari la chiuloasa si supape care sunt facute dintr-un aliaj special?
        tot nu inteleg ... cum poate motorul ala sa scoata aceleasi performante si cu GPL si cu Benzina ... eu nu cred k scoate la fel cu GPL ...
        U can do It put ur Gas into it

        Comment


        • cine vrea din tg-jiu stickere cu logan club si parasolar ... sa ma contacteze ...
          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

          Comment


          • Yulian nimeni nu-ti poate contesta spiritul de afacerist,din piatra seaca vrei sa scoti un ban )

            Comment


            • scoate si tu nenea ...
              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

              Comment


              • Prin Sfânta Inviere a Domnului Hristos,s-aveţi în casă pace si-un suflet luminos.Iar Tainele Divine :Iubirea şi Speranţa,ÃŽncrederea,Lumina,Să vă-ncălzească viaţa.De Sfînta Sărbătoare,S-aveţi suflet curat,Pască şi ouşoare.Va doresc un PASTE FERICIT din partea L.C. Valea Jiului!

                Comment


                • Multumim si sa ne auzim cu bine la o viitoare intalnire Toata stima si Paste fericit
                  U can do It put ur Gas into it

                  Comment


                  • daca tai o spira din arcuri afectez suspensia masinii?
                    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                    Comment


                    • iuly suspensia sport e sport
                      asta e parerea mea daca vrei sa faci ceva schimba arcurile si telescoapele si gata

                      Comment


                      • asa as vrea sa arate sigla noastra...ce ziceti???bine dar tg-jiu scris bine
                        va rog sa ma anuntati daca e ok sa si dam drumul la treaba
                        Attached Files

                        Comment


                        • Arata bine ... daca restu sunt de acord sunt si eu Bravo Sry
                          U can do It put ur Gas into it

                          Comment


                          • cred ca ar arata mai bine fara dacia in sigla

                            Comment


                            • ma baieti sigla LOGAN CLUB a fost aleasa de toti loganistii din tara,e una standard, din cate am inteles din discutiile lor de pe forum fiecare au venit cu pareri si fel si fel de sigle,dar au ajuns la concluzia ca actuala sigla sa fie cea mai buna ...
                              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                              Comment


                              • Si.. care e aia ?
                                U can do It put ur Gas into it

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google