Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai sti de unde,ca daca nu dam comanda fiecare,poate unii nu vor?

    Comment


    • Originally posted by danut88 View Post
      pai sti de unde,ca daca nu dam comanda fiecare,poate unii nu vor?
      cand ne strangem iara la alta intalnire vb atunci si strangem banii si ii dam lu alex si ne da comanda

      Comment


      • cand...???

        Comment


        • la Dobre prod pt suporti comanda minima e de 70 bucati... pret 3.5 lei fara TVA
          id messenger:merlan.alexandru

          Comment


          • Originally posted by bullet88 View Post
            la Dobre prod pt suporti comanda minima e de 70 bucati... pret 3.5 lei fara TVA
            pai si ce facem tata?? luam pentru tot orasu......

            Comment


            • ar mai fii varianta cu autocolantu...acum nu stiu...
              id messenger:merlan.alexandru

              Comment


              • Originally posted by bullet88 View Post
                ar mai fii varianta cu autocolantu...acum nu stiu...
                aaaa, se ia la prima spalare...

                Comment


                • mie mi-au zis aia de la dobre ca cica,cu logan club nu mai fac,doar cu logan pe rama numarului,iar daca vrei poti face cu ce vrei doar ca trebuie sa platesti filmul serigrafic,care e vreo 1 mil.si ceva.

                  Comment


                  • Originally posted by danut88 View Post
                    mie mi-au zis aia de la dobre ca cica,cu logan club nu mai fac,doar cu logan pe rama numarului,iar daca vrei poti face cu ce vrei doar ca trebuie sa platesti filmul serigrafic,care e vreo 1 mil.si ceva.
                    doamne pai si ce ma incanta atunci sa am scris logan club si pe suportu de numar??sa sa astea nu ma inghit niciunul,sa mai dau tot eu 1 mil de la mn din buzunar, sa le fac astora publicitate??daca gresesc un cuv sar de cur in sus ALFABETU ROMANESC (daca eu sunt invatat sa scriu, repede si alfabetul mesului)am incercat sa ma conformez da mai sar draq peste cate un cuvant si mai scriu cu ,,k,, y,, etc imi trimite iara atentionare am 3 sau 4 la ora activa...

                    Comment


                    • si mai iei unu acum ca scrisasi "draq" pute face din autocolat si ne costa mai putin
                      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                      Comment


                      • de ce l-au banat pe grutzz frate !!!????
                        reguli severe , pe 1 tuning poti spune ce te taie capul..
                        sigpicTransport marfa !

                        Comment


                        • acelasi luc.mi-a zis si el mie,trebuia sa fie mai atent putin...!

                          Comment


                          • ce mai facem pe vremea asta???? ca tare urat e
                            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                            Comment


                            • numaram bani(daca avem) si "facem copii"!?

                              Comment


                              • Iuly tu te plimbi "bagabont"... doar ies din casa si dau de tine .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google