Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gruttz pai ce rost are sa ne certam p'aici? Imi face mie sau tie statuie in centru ca l-am facut pe ala sau pe ala? Daca ma dau ma dau de distractie. Si cu 85 pana in 120 asa il iei daca pleci bine de pe loc, m-am dat eu dar apoi se duceee frateee .

    @alex: uita-te la datele oficiale dci de 70 cp are 15 sec pana la 100km/h si 1.4mpi are 13. Un dci de 70 cp necipuit nu te miroase, garantez.
    Last edited by Nepotu123; 12 November 2010, 16:46.

    Comment


    • te apreciez pentru asta tata,pai cum a facut iulica si bhl si sry cu mine cand mi-au intors tobele de dupa gat?? m.au ofticat rau de tot ,cum faceau?,ziua urmatoare totii ma intrebau , ba ce ai facut. te-a batut X SI Y, eu asta asteptam sa vina uscatu chiar daca nu am cauciucuri.. sa plec bine da 2 si 3 face totu...

      Comment


      • gimu cu dci-ul nu iti fac prea multe sperante ca trage bine mai ales ala de 85cp

        Comment


        • He he ce mai face lumea noua?Nu am mai intrat de mult timp
          Ionute sunt in oras,daca mai ai nevoie de facut ceva poze mi le trimiti.
          Unde o remapez si eu,dimsportu'mai face remaparea cu 150 lei?
          sigpic
          !

          Comment


          • cel de 65 de cp nu are turbo.doar cele de 70 si 85 au turbo. mie imi e ca te face cel de 70. nu bag mana in foc dar tare frica imi e ca te face.
            lasa grutz ca o sa ne mai jucam noi unu cu altu...vine ea ploaia si sa vezi ce temelie iti dau daca vrei si etaj iti dau si subsol, ce vrei tu
            Last edited by iulyancosty; 12 November 2010, 19:04.
            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

            Comment


            • Originally posted by vdmihai View Post
              He he ce mai face lumea noua?Nu am mai intrat de mult timp
              Ionute sunt in oras,daca mai ai nevoie de facut ceva poze mi le trimiti.
              Unde o remapez si eu,dimsportu'mai face remaparea cu 150 lei?
              din cate am inteles la honda numai resofteaza
              cand intri pe mess buzz sa iti dau o poza

              Comment


              • Nasol.Altundeva ?
                Sau macar sa ii pun folie mai in primavara,tu cu cat ai pus folia?
                Acu st pe mes,dami ceva poze si le fac maine.Mai incolo trag o tura prin oras si apoi ma retrag la o berica
                Iuliancosty cat iei sa activezi cb-u.
                Luminile le schimbi doar la bord sau si din butoanele de la consola?
                sigpic
                !

                Comment


                • mihai fa-mi poza asta cu masca dintre faruri culoarea masinii inclusiv cromul
                  si una doar cu cromul pls

                  Comment


                  • Originally posted by GJ-85-SRY View Post
                    mihai fa-mi poza asta cu masca dintre faruri culoarea masinii inclusiv cromul
                    si una doar cu cromul pls
                    si fara sigla
                    nush care e id-ul tau baga-l u pe al meu e in semnatura sau da-mi un buzz
                    Attached Files

                    Comment


                    • Originally posted by iulyancosty View Post
                      cel de 65 de cp nu are turbo.doar cele de 70 si 85 au turbo. mie imi e ca te face cel de 70. nu bag mana in foc dar tare frica imi e ca te face.
                      lasa grutz ca o sa ne mai jucam noi unu cu altu...vine ea ploaia si sa vezi ce temelie iti dau daca vrei si etaj iti dau si subsol, ce vrei tu
                      cel de 65 nu are intercooler, mai esti si pe langa subiect asa racer cum esti

                      continua sa faci bascalie de torpilist racer si te distrezi cu grutzz pe langa forum

                      cu prietenie
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • )Deci sa inteleg ca grut e banat?
                        Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by iulyancosty View Post
                          cel de 65 de cp nu are turbo.doar cele de 70 si 85 au turbo.
                          Si cel de 65 are turbo)

                          Asa vad ca e banat grutz. Sper sa obtin si motivul cat mai repede.

                          Colegi din logan club Tg-jiu mare grija la off topic fiindca acesta este motivul pentru care e banat acum grutz. iuli mare grija ca esti pe lista neagra.
                          Sper ca m-am facut inteles.
                          Last edited by alex86; 12 November 2010, 23:14. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • @vdmihai daca tot esti in zona nu vii duminica la 12 la narcise?
                            id messenger:merlan.alexandru

                            Comment


                            • salut,bravo grutt,felicitari,ai fost mai bun,ma bucur ca esti sanatos .....imi faceam griji pentru tine....jur...multe lucruri vezi la ora 5 la stirile pro tv....dar hai sa nu exageram cu cine cistiga si cine pierde,eu unu ma dau din placere si nu cred ca fac crize pe forum daca pierd sa cistig, trebuie sa acceptam situatia indifernt care e,

                              Comment


                              • Originally posted by coco_vtm View Post
                                salut,bravo grutt,felicitari,ai fost mai bun,ma bucur ca esti sanatos .....imi faceam griji pentru tine....jur...multe lucruri vezi la ora 5 la stirile pro tv....dar hai sa nu exageram cu cine cistiga si cine pierde,eu unu ma dau din placere si nu cred ca fac crize pe forum daca pierd sa cistig, trebuie sa acceptam situatia indifernt care e,
                                Corect.Pana una alta,ii zici live,ca momentan domnu grutzz e banat
                                Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google