Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nustiu ,iei stiu cat ma mai tin...

    Comment


    • ce faci ma tata,ai revenit...?

      Comment


      • datorita lui alex ma tata ...

        Comment


        • bine ai revenit printre noi bha tata
          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

          Comment


          • poze cu sry-ul
            Attached Files

            Comment


            • frumos cu grila asta.Vezi ce faci cu dunga de sus ca sa o indrepti, ca vine putin mai sus

              aoleoo la ranca e zapada ful tata,cand tragem o fuga??
              Last edited by grutzz; 24 November 2010, 16:53. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • e remediata problema boss pozele le facui cand era provizoriu
                Attached Files

                Comment


                • foarte frumos a iesit , cred ca esti primul in oras care a facut asa ceva la PH2, bravo frate.
                  sigpicTransport marfa !

                  Comment


                  • da, e singurul care are asa ceva pe oras

                    Comment


                    • buna seara ....aveti ideie pneurile (pneus) sunt bune sau iau teapa?
                      va rog frumos raspundetimi

                      Comment


                      • nu stiu ce sa zic dar ia si tu ceva marca consacrata ...

                        Comment


                        • Pneus am inteles ca sunt resapate.eu am avut anvelope din alea si am fost multumit de ele. am mers cu ele pana s-au facut slicuri si nu am avut probleme. singura problema era ca le manca pe interior dar nu am depistat cauza.
                          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                          Comment


                          • da am vazut si eu la cineva pe masina si erau reesapate

                            Comment


                            • ooooooooooo grut nu ai murit mai tata,nimic nici o linie ,pe uscat ,pe udeala sau tu mai nou pe nasss.......

                              Comment


                              • numai tata ca benzina nu imi baga nimeni si nici cauciucuri nu imi da nimeni pe degeaba

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google