Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tati am fost sofer;),numai la interex,nu si pe drumurile publice,ca nu vreau sa imi risc sala pentru niste porcarii,si nu ma mai tatona cu asta;),
    Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

    Comment


    • lasa ,ca iti vine randu si tie,sa circuli pe drumurile publice,totii am fost asa..

      Comment


      • Nu stiu,daca tu uly,ai facut cu masina cand nu aveai permis,sau cand erai de varsta mea,ce am facut eu pe timpul cand eram minor,grut stie si poate confirma,asea ca nu mor sa mai astept o luna sa intru in legalitate
        Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

        Comment


        • lasa tata nu trebuie sa le dai explicatii,sti tu ce ai facut,stiu unii prieteni,si gata,uni la 13 ani ai mei mergeau cu mamica de mana,cand treceau strada,si eu ma duceam cu ea la scoala,asa ca nu te mai consuma tu...

          Comment


          • eu am luat imediat si nu a fost nevoie sa merg fara. doar niste incompetenti pot sa faca aceste greseli. inca sunte-ti copii si nu va ganditi ce scumpa e viata asta
            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

            Comment


            • aa ce naiba ma,erai zmeu ca tu la 12 ani treceai strada cu mamica de mana,si altii se duceau cu masina la scoala,sau demontau la dacii..

              Comment


              • Originally posted by iulyancosty View Post
                eu am luat imediat si nu a fost nevoie sa merg fara. doar niste incompetenti pot sa faca aceste greseli. inca sunte-ti copii si nu va ganditi ce scumpa e viata asta
                Iuli,nu ca incompetenti sau prostii,ci pasiune pentru masini
                Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                Comment


                • Va doresc un Craciun fericit alaturi de cei dragi!!!!!!!



                  Comment


                  • Craciun fericit voua si familiilor voastre din partea L.C.V.Jiului...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • MULTUMIM La Fel

                      Comment


                      • la multi ani si un craciun fericit alaturi de cei dragi!

                        Comment


                        • AGENTUL NYT si LCB!!!
                          - Miros de brad,
                          parfum de flori,
                          bat in ferestre uratori,
                          clipesc pe cer mii de culori,
                          fiti fericiti de sarbatori,
                          acum si-n anii urmatori!

                          Craciun fericit!!!
                          sigpic
                          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                          Comment


                          • Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca numai bucurie, sanatate si prosperitate... Craciun fericit alaturi de cei dragi! LC Pitesti

                            Comment


                            • Un inger alb pe-un fulg de nea , va trece azi prin casa ta , sa iti spuna bland, soptit : CRACIUN bun si fericit ! Iarasi tu voios si bun il astepti pe MOS CRACIUN!!! CRACIUN FERICIT LOGAN CLUB TULCEA

                              Comment


                              • .*.
                                ,:'*.*':,
                                ,:;***;:,
                                ,:;;***;;:,
                                ][
                                Miroase a brad si a parfum de flori, bat la ferestre uratori, clipesc pe cer mii de culori, fiti fericiti de sarbatori, acum si-n anii urmatori, Craciun fericit, plin de lumina si iubire, alaturi de cei dragi, La Multi Ani!!!!
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google